Manfrotto element traveller big (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8024221667882) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto element traveller big (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8024221667882) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Element Traveller Big (szary)
499.00
OleOle!
Manfrotto Element Traveller Big (szary)
499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

obszerniejszy statyw Traveller Big linii komponent jest świetnym wyborem dla sympatyków fotografii szukających niepokaźnego statywu podróżnego, który jest bezawaryjny, lekki i łatwy do przenoszenia.

Manfrotto komponent Traveller Big to niedrogi, kompaktowy, wytrzymały aluminiowy komplet, który jest nad wyraz wszechstronny. Jego maksymalna wysokość to 164 cm, a składa do zaledwie 41 cm, co powoduje, iż jest łatwy do spakowania do większości toreb czy plecaków.

Nogi statywu rozkładane są niezależnie i każda jednostkową regulację kąta rozstawu w trzech pozycjach. Skrętny mechanizm blokady wysuwu sekcji nóg zezwala na fotografom osiągnięcie żądanej pozycji dzięki szybkim ruchom, dając swobodę skupiania się na zdjęciach.

Statyw Traveller Big linii komponent podróżuje z zupełnie nowym standardem: ten wysmakowany i śladowy, lekki statyw został zaprojektowany z możliwością użycia jednej z jego nóg jako monopodu. Żeby używać monopoda, starczy odkręcić nóżkę statywu z wyściełanym uchwytem i przymocować kolumnę centralną.

Ponieważ lekkość jest wymagana dla statywów podróżnych, fotografowie mogą polegać na haku umieszczonym w dolnej części kolumny, by w razie potrzeby zawiesić na nim obciążenie dla uzyskania większej stabilności.

Statyw Traveller Big jest genialny dla bezlusterkowców i lustrzanek z obiektywem do 200mm, prosto utrzymuje obciążenie do 8 kg. Aluminiowa głowica kulowa została zaprojektowana tak,gwarantujeła gładkie ruchy w trakcie kadrowania i solidnie blokowała pozycję sprzętu starannie tam, gdzie jest to potrzebne.
Jeśli generujesz fotografie krajobrazowe to pokochasz głowicę z osobną blokadą ruchu w panoramie, która pozwala fotografom robić niesamowite fotografie panoramiczne prosto i skrupulatnie dzięki indeksowanej skali podanej w poziomach. Głowica kulowa posiada płytkę szybkozłączkę profilu Arca Swiss ze śrubą 1/4"-20 na górze, która zapewnia zrównoważenie ciężaru sprzętu podczas używania obiektywów rodzaju zoom.

Manfrotto element Traveller Big dostępny jest w czterech kolorach (czarny, niebieski, szary i czerwony), w zestawie ma wyściełaną torbę upraszczającą przechowywanie i transport.

Specyfikacja: