Manfrotto element traveller small (czerwony) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto element traveller small (czerwony) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 419.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Element Traveller Small (czerwony)
419.00
OleOle!
Manfrotto Element Traveller Small (czerwony)
419.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Mniejszy statyw Traveller kolekcji składnik jest idealnym wyborem dla entuzjastów fotografii szukających niewiele znaczącego statywu podróżnego, który jest bezusterkowy, lekki i nieskomplikowany do przenoszenia.

Manfrotto składnik Traveller Small to niedrogi, kompaktowy, wytrzymały aluminiowy komplet, który jest wyjątkowo wszechstronny. Jego maksymalna wysokość to 143 cm, a składa do zaledwie 32 cm, co powoduje, że jest nieskomplikowany do spakowania do torby czy plecaka.

Nogi statywu rozkładane są niezależnie i każda jednostkową regulację kąta rozstawu w trzech pozycjach. Skrętny mechanizm blokady wysuwu sekcji nóg zezwala na fotografom osiągnięcie żądanej pozycji dzięki prędkim ruchom, dając swobodę skupiania się na zdjęciach.

Ponieważ lekkość jest wymagana dla statywów podróżnych, fotografowie mogą polegać na haku umieszczonym w dolnej części kolumny, żeby w razie potrzeby zawiesić na nim obciążenie dla uzyskania pokaźniejszej stabilności.

Manfrotto składnik Small jest perfekcyjny dla aparatów CSC i łatwo utrzymuje obciążenie do 4 kg. Aluminiowa głowica kulowa została zaprojektowana tak, by zapewniała gładkie ruchy podczas kadrowania i solidnie blokowała pozycję sprzętu precyzyjnie tam, gdzie jest to niezbędne. Jeśli formujesz fotografie krajobrazowe to pokochasz głowicę z osobną blokadą ruchu w panoramie, która pozwala fotografom robić niesamowite fotografie panoramiczne prosto i starannie dzięki indeksowanej skali przekazanej w poziomach.
Głowica kulowa ma płytkę szybkozłączkę profilu Arca ze śrubą 1/4"-20 na górze, która gwarantuje zrównoważenie ciężaru sprzętu w trakcie stosowania obiektywów rodzaju zoom.

Statyw składnik Small dostępny jest w czterech kolorach (czarny, niebieski, szary i czerwony), w zestawie ma wyściełaną torbę ułatwiającą przechowywanie i transport.

Specyfikacja: