Manfrotto łącznik msy0590a dado uniwersalny promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto łącznik msy0590a dado uniwersalny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 198.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto MSY0590A - zestaw 3 prętów DADO KIT
198.99
OleOle!
Manfrotto MSY0590A - zestaw 3 prętów DADO KIT
198.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Pierwsza kulka już w Polsce! Uniwersalne złącze, które umożliwia kreatywność. Manfrotto wprowadza zupełnie nową innowacyjną metodę łączenia rożnych akcesoriów za pomocą pozornie prostego towaru o nazwie DADO, umożliwiając umieszczenie świateł, kamer i akcesoriów praktycznie w każdym miejscu. DADO pomimo niewielkich rozmiarów potrafi udźwignąć nawet nad wyraz ciężkie akcesoria fotograficzne, czemu w dużej mierze sprzyja jej jednoczęściowa budowa odlana ze stopu aluminium. Towar ten wyróżnia się wszechstronnością i możliwością połączenia z licznymi akcesoriami, by zapewnić za każdym razem najlepsze rozwiązanie. Jest drobny, wszechstronny i wytrzymały na jednoczesne łączenie w wielu punktach mocowania. Genialnie nadaje się do potrzeb kamerzystów, fotografów i hobbystów, którzy chcą uprościć swoje wyposażenia i podróżować z jak najlżejszym sprzętem. Maksymalna stabilności, wydajne łączenie, nietrudne mocowanie i niezwykła sprężystość dzięki 18 gwintowanym otworom (3/8") DADO staje się najistotniej wyjątkowym i niebanalnym rozwiązaniem. Zawarte w komplecie 3 lub 6 gwintowanych z obu stron rur (3 / 8"), które pasują także do gniazda 5 / 8", pozwalają na podpinanie lamp, przyssawek i innych akcesoriów niezbędnych do fotografii, filmu i oświetlenia. Stwórz swój własny fachowy zestaw w najmocniej intuicyjny sposób! Postanowiliśmy zrobić krótki i szybki test, czyna pewno jest to praktyczne rozwiązanie.

Do naszego testu użyliśmy trzy przyssawki Manfrotto 241, ramię hydrauliczne 244N, łącznik 014-38, platformę 208 i głowicę kulową 057M0Q5. W pierwszej kolejności spróbowaliśmy skonsolidować charakterystyczne rurki i DADO wraz z przyssawkami i głowicą. Przyssawki wyjątkowo należycie złapały się maski samochodu, całe mocowanie szczególnie nieelastycznie i pewnie trzyma się, nie wywołując żadnych dodatkowych drgań.

Jeżeli zamienimy jedną z rurek na ramię hydrauliczne 244N, możemy z łatwością zaczepić kamerę w dowolnym miejscu samochodu.