Manfrotto vr 360 wysięgnik boom carbon średni - produkt w magazynie - szybka wysyłka! promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto vr 360 wysięgnik boom carbon średni - produkt w magazynie - szybka wysyłka! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Manfrotto VR 360 Wysięgnik Boom Carbon średni
999.00
OleOle!
Manfrotto VR 360 Wysięgnik Boom Carbon średni
1019.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Średnia przedłużka Carbon VR jest wytworzona z wysokiej jakości włókien węglowych, zapewniając wysoką odporność i sztywność przy jednoczesnej niskiej własnej wadze.
Boom ma 4 sekcje, co zezwala na osiągnięcie maksymalnej długości 2 m i 62,5 cm po złożeniu, dzięki temu jest nieskomplikowany do przenoszenia i przechowywania. Jego konstrukcja pozwala utrzymywać do 2 Kg przy maksymalnym wysunięciu w pionie. Przedłużka jest zakończona platformą, która posiada dwustronną śrubę 1/4' - 3/8' pozwalając na mocowanie różnego rodzaju kamer 360°. Gumowy uchwyt i mocne, bezpieczne zaciski twist są proste i wygodne w obsłudze.
Boom, na drugim końcu, posiada damski gwint 3/8', dzięki temu może być łatwo mocowany do statywów czy podstaw VR Manfrotto, pozwalając na pracę równocześnie we wnętrzu jak i na zewnątrz. Bardzo prawidłowo sprawdzi się w podróży, na festiwalach, scenie, budowie i wielu innych, zezwalając osiągnąć nową, ekscytującą perspektywę.

artykuł
firma
Kod producenta
MBOOMCFVR-M
EAN
8024221668964
Fizyczne technologiczne
Z aluminium
liczba sekcji
4