Manfrotto Monopod compact xtreme (mpcompact-bk) darmowy odbiór w 20 miastach! (8024221646016) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto Monopod compact xtreme (mpcompact-bk) darmowy odbiór w 20 miastach! (8024221646016) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Compact Xtreme (czarny)
149.99
OleOle!
Manfrotto Compact Xtreme (czarny)
149.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Manfrotto Compact Xtreme to dwa produkty - wysięgnik do selfie oraz monopod w jednym. Użytkownicy kamer GoPro (i innych kamer sportowych) i kompaktowych aparatów systemowych uzyskują do dyspozycji wytrzymałe, komfortowe i gotowe do użycia narzędzie, które będzie genialnym wsparciem w realizacji fotografii w plenerze, żeby jak nigdy wcześniej dzielić się przeżyciami.

Nowy towar Manfrotto Compact Xtreme jest progresywnym rozwiązaniem dla kamer GoPro i kamer sportowych, który możemy wykorzystać także jako monopod. 4-sekcyjne rurki z małą głowicą kulową wykorzystywanie monopodu jako wysięgnik do selfie. W ten sposób użytkownicy będą mieli możliwość stosowania jednego produktu na dwa sposoby, a tym bardziej, że waga Compact Extreme to zaledwie 280 g. W konstrukcji wykorzystano wytrzymałe i lekkie tworzywo Adapto, a także aluminium. Wytrzymałe materiały użyte w Compact Xtreme wytrzymają obciążenie do 1kg.

szybki w użyciu, wyśmienity gdziekolwiek jesteś
Wysięgnik na obu końcach wyposażony jest w gwint 1/4", dzięki czemu możemy momentalnie zmienić umiejscowienie głowicy w zależności od kreatywności użytkownika. W pakiecie otrzymamy adapter do zamontowania kamery GoPro®, wygodny uchwyt daje pewność i komfort użytkowania, a pasek na nadgarstek zapewnia jeszcze obszerniejsze bezpieczeństwo w trakcie realizacji zdjęć. Compact Xtreme jest dowodem zaangażowania firmy Manfrotto, łącząc mądre rozwiązania i satysfakcję zaspokojenia potrzeb użytkowników na całym świecie.

towar
producent
Kod producenta
MPCOMPACT-BK
EAN
8024221646016
informacje podstawowe
Monopod
dane technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Gwarancja wewnętrzna