Baseus Statyw suyt-b01 czarny promocja 2022

jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:BASEUS
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

ergonomiczny tripod Baseus - przenieś nagrywanie na nowy poziom

innowacyjny statyw Baseus zachwyci Cię mnóstwem unikatowych możliwości. Proponuje kilka przydatnych funkcji, dzięki którym przeniesiesz nagrywanie na nowy poziom. Możeszswobodnie przypasowywać pozycję urządzenia. Innowacyjny chip 5.0 zezwala na zrównoważone, bezprzewodowe połączenie. Przemyślana konstrukcja tripoda pozwala osiągać niezawodny efekt antywstrząsowy, z pomocą którego stworzysz zachwycające genialną jakością ujęcia w niemal każdej sytuacji. Statyw zasilany jest zwykłymi bateriami AA, które gwarantują mu do 50 godzin pracy.


bezusterkowe, bezprzewodowe połączenie

Urządzenie zostało zaopatrzone w postępowy chip 5.0. Zagwarantuje on błyskawiczną reakcję i bezusterkową, bezprzewodową łączność z telefonem. Zapomnij o zakłóceniach sygnału i nagłych zerwaniach połączenia - tripod Baseus zagwarantuje stabilność, na jakiej Ci zależy.


Inteligentne rozpoznawanie twarzy i śledzenie obiektów

Inteligentny tryb śledzenia powoduje, iż kamera automatycznie podąża za wyróznionym obiektem. Dzięki czemu z łatwością nakręcisz nawet najistotniej dynamiczne sceny z jego udziałem. Tripod ma też funkcję rozpoznawania i śledzenia twarzy, która sprawi,wyrózniona osoba stanie się gwiazdą ujęcia bez najmniejszego wysiłku. Statyw jest obrotowy w zakresie 360°, a jego kąt nachylenia można regulować o 37° w górę i w dół. To pozwala mu jeszcze staranniej podążać za wyszczególnionym obiektem.


Odkryj w sobie modela

Możesz również ustawić urządzenie w taki sposób,samoczynnie wykonało ujęcie. Po prostu włącz 3-sekundowy timer i zrób swoją ulubioną pozę - tripod zajmie się resztą! Ta przydatna funkcjonalność idealnie sprawdza się na przykład na przyjęciach, w trakcie rodzinnych wycieczek lub wakacji z przyjaciółmi.


oszałamiająco stabilne ujęcia

duża baza statywu zagwarantuje większą stabilność oraz antywstrząsowy efekt. Po prostu ustaw urządzenie na płaskiej powierzchni i zamontuj na nim telefon, by zyskać możliwość tworzenia wyjątkowo płynnych ujęć niemal w każdych warunkach!


Uwolnij swoją kreatywność

przystosuj statyw do swych potrzeb, ustawiając na nim telefon poziomo lub pionowo. Nagrywaj vlogi czy tutoriale, wykonuj selfie, prowadź transmisje na żywo lub twórz krótkie filmy z podróży. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Tripod jest kompatybilny z szeregiem modnych aplikacji, takich jak na przykład Tik Tok, Instagram czy Facebook - możesz więc bezproblemowo dzielić się efektami swojej pracy w mediach społecznościowych.


Skonstruowany specjalnie dla Ciebie

Urządzenie cechuje się w dodatku precyzyjnie przemyślaną konstrukcją. Na spodzie bazy znajduje się uniwersalny, 0,25-calowy adapter, dzięki któremu możesz zamontować na przykład dodatkowy statyw. Silikonowe komponenty na zacisku zrównoważone i bezpieczne mocowanie umieszczonego w nim telefonu. Tripod obsługuje smartfony o szerokości 56-87 mm - bez dwóch zdań okaże się kompatybilny dodatkowo z Twoim modelem!


przyjazna użytkownikom aplikacja

Aby korzystać ze wszelkich możliwości tripoda, pobierz asygnowaną aplikację Live 360. Statyw scali się z nią automatycznie. Następnie możesz już korzystać z dostępnych trybów i radować się nieograniczoną swobodą nagrywania! To bajecznie proste - każdy bezproblemowo sobie z tym poradzi.

Specyfikacja