Statyw HAMA Delta Pro 180 3D (4007249044051) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Statyw HAMA Delta Pro 180 3D (4007249044051) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 359.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Statyw HAMA Delta Pro 180 3D
359.99
ELECTRO.pl
TRIPOD DELTA PRO 180 3D
381.80
InBook.pl

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Statyw Delta Pro 180 3D
zdjęcia panoramiczne, makrofotografia, długie czasy naświetlania.... Jeśli chcesz zmaksymalizować ostrość i wyeliminować drgania aparatu, ten statyw jest nadzwyczajnym wyborem dla Ciebie. Wyróżnia się on niezawodnością w każdych warunkach pogodowych i najkorzystniejszym akcesorium na nierównym terenie. To obowiązkowa pozycja dla każdego zapalonego fotografa.

podczas fotografowania fotografii, zwłaszcza na zewnątrz albo na nierównym terenie, trudno jest utrzymać aparat nieruchomo tylko gołymi rękoma. Stabilność jest niezbędna w fotografii, a każde szarpnięcie prowadzi do obszernego pogorszenia jakości uchwyconych zdjęć i filmów wideo przez dodanie niepożądanych efektów, takich jak rozmycie i dreszcze.

tworząc bezusterkową, konkretną podstawę dla aparatów fotograficznych i video, nowa gama statywów Hama Delta stanowi nieprzeciętne mocowanie aparatu dla entuzjastów fotografii.
Wysoce zwrotna głowica pochylana 3D zezwala na optymalne dopasowanie do fotografii pionowych i poziomych, a zintegrowana poziomnica i kompas pozwalają na osiągnięcie równomiernego pozycjonowania i pożądanej orientacji aparatu. Dla większej liczby mistrzowskich fotografów z kilkoma aparatami albo dla statywów przeznaczonych dla więcej niż jednego użytkownika z zróżnicowanymi aparatami, Delta Pro 180 posiada łatwą w użyciu płytkę korkową z funkcją "click". Pozwala to na szybką zmianę kamer przy pomocy jednego prostego kliknięcia, dzięki czemu szybko można zmienić aparat.

Dzięki rozszerzanym 3-sekcyjnym nogom statywu i blokadom nóg o szybkim działaniu wysokość statywu można dopasować w zakresie 59,5-180 cm w trakcie ustawiania, otwierając tym samym szereg możliwości, które byłyby trudne do osiągnięcia, gdyby aparat był trzymany w ręku. Wysuwana, obrotowa kolumna centralna zezwala na unikalne odwrócone położenie montażowe aparatu blisko podłoża w celu uzyskania wysokiej jakości makrofotografii. Dodatkowy hak w podstawie kolumny służy do stabilizowania statywu przy silnym wietrze i na nierównym terenie. Przeciwpoślizgowe nóżki szczególnie konkretny chwyt na miękkich albo śliskich powierzchniach, gwarantując niezawodność w każdych warunkach pogodowych.

Główne parametry:

  • Głowica obrotowa 3D pozwala na nieprzeciętne ustawienie aparatu / kamery do realizowania zdjęć poziomych i pionowych
  • Płytka do szybkiej zamiany kamery
  • Odwrotne mocowanie obiektywu pozwala na wykonywanie zdjęć makro z poziomu podłoża
  • Kolce na stopkach statywu gwarantują stabilność na miękkim lub śliskim podłożu
  • Statyw do aparatu do wykonania nieporuszonych oraz zapewniający stabilne trzymanie na nierównych powierzchniach