Statyw HAMA Solid, 4630 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Statyw HAMA Solid, 4630 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Hama Table Tripod Solid
89.99
OleOle!
Statyw stołowy HAMA Table Tripod Solid
96.99
Empik
Statyw HAMA Solid
99.99
Media Expert

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Statyw HAMA Solid stabilny i statyw stołowy do smartfonów i aparatów. Może być w dodatku stosowany jako selfie stick do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Zrównoważona i konkretna obróbka przy użyciu wysokiej jakości materiałów i części skręcanych, zamiast elementów klejonych, zagwarantuje długofalowe użytkowanie statywu.

Głowica kulowa zezwala na znakomite ustawienie aparatu do realizowania zdjęć o orientacji pionowej i poziomej. Kompaktowy format, doskonały do użytkowania w podróży, na urlopie, na wycieczkach plenerowych.

System 2w1 do smartfonów, gwint uniwersalny 1/4". Nogi statywu mają regulowaną długość, do wyboru 5 poziomów regulacji. Łatwa regulacja długości nóg przy pomocy suwaka. Nogi statywu można indywidualnie regulować,dostosować statyw do rozmaitych podłoży.

Do smartfonów o szerokości z przedziału 5,9 – 9,0 cm. Podwójnie składany uchwyt na smartfon, dzięki temu po złożeniu statyw zajmuje mało miejsca. Gumowa wyściółka we wnętrzu uchwytu zabezpiecza smartfon przed zarysowaniem.

Nogi zakończone antypoślizgowym materiałem dla utrzymania stabilności na gładkich i śliskich powierzchniach. Zintegrowana poziomnica, umieszczona w głowicy. Aluminiowe wkładki i plastik usztywniony nylonem dla uzupełniającej stabilności.

Statyw może być użytkowany jako statyw stołowy. Statyw może być też stosowany jako selfie stick: nadzwyczajny do robienia zdjęć i nagrywania filmów....