Manfrotto Statyw 290 light + głowica wideo befree live (8024221667486) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto Statyw 290 light + głowica wideo befree live (8024221667486) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 769.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto MK290LTA3-V
769.00
OleOle!
Manfrotto MK290LTA3-V
769.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Manfrotto Befree live Lekki zestaw składający się ze statywu i głowicy olejowej. Idealny dla podróżników. O linii Befree linia Befree, wśród której znajdują się modele tworzone równocześnie z aluminium jak i włókien węglowych jest wspaniałym połączeniem przenośnych statywów z wysoką wytrzymałością.

dostosowana do cięższych aparatów kolekcja Compact wyróżnia się niewielkimi wymiarami i wagą (zwłaszcza wśród modeli wytwarzanych z włókien węglowych). Kolekcja Befree to interesująca kolorystyka i nowoczesne wzornictwo.

Statywy tej kolekcji sprzedawane są w pakietach z głowicą i pokrowcem zapewniając gotowość do użycia zaraz po zakupie. Statywy Befree nowoczesne rozwiązanie mechanizmu składania nóg. Statyw Przeznaczenie Ten niezwykle ergonomiczny statyw po złożeniu ma jedynie 59.5 cm.

idealnie stanie na wysokości zadania więc przy wędrówkach podczas których nieprzewidzianie może przydać się statyw. Dzięki swojej wadze, wynoszącej zaledwie 1.80 kg jest wspaniałym statywem na co dzień. Sprzedawany w pakiecie z głowicą kulową zagwarantuje precyzję i prostotę obsługi.

Maksymalna wysokość wynosi 146 cm. Lekkość i kompaktowe wymiary Statyw składa się z 3 sekcji. To dzięki temu jest tak stabilny, lekki i funkcjonalny. Bez względu na to czy nosisz go w wygodnym pokrowcu na ramieniu, w plecaku czy w ręku jego transport nie powoduje problemu.

Nogi statywu Befree składają się w odwrotną stronę aniżeli w tradycyjnych statywach, dlatego także tworzą jedną linię z głowicą ograniczając w ten sposób wymiary do minimum. To rozwiązanie pozwoliło zoptymalizować gabaryty do minimum.

Długość po złożeniu to wyłącznie 60 cm! 2 stopnie blokowania nóg Nogi statywu można zablokować niezależnie pod jednym z 2 kątów, 23 lub 51 poziomów. Dzięki czemu statyw idealnie sprawdzi się na nierównych podłożach.

duży kąt rozstawienia nóg to dodatkowo możliwość fotografowania z niskiej wysokości, która w statywie Befree One wynosi 42.5 cm. Głowica Kompaktowe wymiary Mimo niewielkich wymiarów i niskiej wagi głowica Manfrotto cechuje się wielkim udźwigiem, gdyż można na niej zamontować sprzęt o wadze do 4 kilogramów.

rozmiary niniejszego artykułu Manfrotto zostaną stanowczo docenione przez podróżników, którym zależy na jak najmniejszym bagażu. W tym celu firma zastosował ramię które można wymienić. Jest to szczególnie przydatna funkcja nie tylko w trakcie transportu bądź przechowywania głowicy, przyda się ona ponadto wtedy gdy ramię zostanie uszkodzone z zróżnicowanych przyczyn.

Funkcjonalność Głowica jest kompatybilna z płytką umożliwiającą szybki montaż aparatu lub kamery na statywie. Dodatkowo pozwala na ona lekki przesuw urządzenia, dzięki czemu osiągalne jest genialne wyważenie sprzętu fotograficznego lub filmowego.

Jako głowica olejowa sprawdzi się wszędzie tam gdzie niezbędny jest płynny i zrównoważony ruch kamery.