Manfrotto Statyw compact action czarny promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Manfrotto Statyw compact action czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Manfrotto Compact Action (czarny)
279.00
RTV EURO AGD
Manfrotto Compact Action (czarny)
279.00
OleOle!

Parametry

Producent:MANFROTTO
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

manfrotto compact najistotniej kompaktowe z pełnowymiarowych statywów Manfrotto Compact, to linia aluminiowych statywów cechujących się najmniejszymi rozmiarami i wagą wśród pełnowymiarowych statywów.

seria Compact dedykowana jest przeważnie dla osób potrzebujących mobilności. Wszystkie statywy tej linii zaopatrzone są w pokrowiec ułatwiający transport i głowicę. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i są gotowe do wykorzystania zaraz po wyjęciu z pudełka.

Statywy i monopody serii Compact perfekcyjnie sprawdzą się z aparatami systemowymi lub niewielkimi lustrzankami. Dla kogo asygnowany jest statyw Manfrotto Compact Action? Compact Action to nieznaczny, 5-sekcyjny statyw zaprojektowany do stosowania z nieznacznymi lustrzankami lub aparatami systemowymi ze typowym obiektywem.

Dzięki swym niezwykle niewiele znaczącym gabarytom i wadze wyśmienicie spełni oczekiwania podczas długich wypraw z aparatem czy kamerą. Specjalna, hybrydowa głowica przełącza się pomiędzy trybem fotografowania i filmowania, gwarantując szybkie lub wyjątkowo płynne ruchy.

Maksymalna wysokość statywu wynosi 155 cm a jego waga to wyłącznie 1.16 kg. Najważniejsze atrybuty statywu Compact Action: bardzo komfortowa głowica niezwykle ergonomiczna głowica, jest komfortowa i instynktowna w użytkowaniu.

komfortową rączkę i obszerne pokrętło do blokowania ruchu, co sprawia, iż korzystanie z niej jest naprawdę wygodne. Przełącznik Foto-Movie Compact Action ma przełącznik Foto-Movie, który jest dodatkowym ułatwieniem dla osób korzystajacych z funkcji filmowania w aparacie.

Rozwiązanie to pozwala w ciągu sekundy przejść między trybami głowicy dając tym samym swobodę robienia zdjęć lub płynność ujęć wideo. 5-sekcyjne, aluminiowe nogi Nogi statywu wyprodukowane są z aluminium i składają się z 5 sekcji, dzięki temu jego waga wynosi tylko 1.16 kg a rozmiary po złożeniu jedynie 45.3 cm.

dzięki temu statyw może być łatwo transportowany, nawet podczas długich wypadów. Wysokość maksymalna 155 cm. Po maksymalnym wysunięciu nóg i kolumny centralnej wysokość statywu wynosi 155 cm, podczepiony do statywu aparat znajduje się więc na wysokości zbliżonej do poziomu oczu dając podobna perspektywę.

Wysokość przy wysunietych nogach i złożonej kolumnie wynosi 133 cm. Nogi blokowane zatrzaskami Każda z nóg może być niezależnie zablokowana na dowolnej długości przy użyciu prędkiego systemu zatrzasków.

To rozwiązanie bezdyskusyjnie szybsze i komfortowojsze niż system skręcania, zwłaszcza gdy statyw ulegnie zapiaszczeniu lub zamrożeniu. Minimalna, okragła płytka szybkozłączki Płytka szybkozłączki dzięki niewielkim rozmiarom świetnie komponuje sie z aparatami kompaktowymi a do przykręcenia nie wymaga monety, siłę docisku można wyregulować małym pokrętłem z lewej strony.

dodatkowo, dzięki krągłym kształtom może byc mocowana w każdym kierunku. Udźwig do 1.5 kg Maksymalny udźwig wynoszący 1.5 kg bezproblemowo starczy do zapewnienia stabilności z niewielką lustrzanką lub aparatem systemowym.

Specjalny adapter dla użytkowników aparatów Sony Nex5R/5T Dla użytkowników aparatów Sony Nex 5R/5T marka Manfrotto przygotowała pewne udogodnienie. Ponieważ te modele mają małą powierzchnię wokół gniazda na płytkę, do zestawu został dołączony specjalny adapter rozszerzający powierzchnię przylegania i stabilność aparatu na głowicy.

Pokrowiec w komplecie Wszystkie statywy serii Compact wyposażone są w pokrowiec. Są więc gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Spora gama kolorystyczna Statywy Compact Action dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Można więc dobrać ten najistotniej odpowiadający gustom użytkownika. także inne statywy kolekcji Manfrotto Compact nawet 5 lat gwarancji produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją, jednak może być ona przedłużona do 5 lat po rejestracji na stronie polskiego dystrybutora.

dopełniające źródła danych Różnice w poszczególnych seriach Statywy linii Compact - porównanie O firmie Manfrotto Szybkozłączki w statywach Manfrotto Jak czytać oznaczenia w prod. Manfrotto Katalog towarów Manfrotto Opis poszczególnych serii statywów