Statyw mini pro (mt190cxpro4) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Manfrotto promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Statyw mini pro (mt190cxpro4) darmowy odbiór w 20 miastach! marki Manfrotto oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1519.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Manfrotto Mini PRO 190 Carbon
1519.00
OleOle!
Manfrotto Mini PRO 190 Carbon
1539.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Manfrotto
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

MANFROTTO seria 190 Funkcjonalność statywu może być jeszcze obszerniejsza kolekcja statywów 190 ma zwartą konstrukcję, a każdy z nich znamionuje komfort transportowania. System blokowania nóg "QPL zezwala na zwolnienie ruchem jednej ręki, wszystkich trzech blokad a zacisk jest konkretny i pewny.

linia 190 posiada mechanizm ustawienia kolumny z pozycji pion-poziom, zwalniając blokadę jedynie jednym palcem (z wyjątkiem modelu MT190X3). Dodatkowo osiągalne jest jej obracanie o 360 stopni, niezależnie od tego czy jest umieszczona pionowo czy poziomo.

Gdy nie jest wykorzystywana, całkowicie chowa się w jarzmie statywu skracając jego długość. W połączeniu z w pełni płaską płytą kolumny centralnej statyw posiada jeszcze bardziej zwartą budowę. Podobnie jak w wyższych modelach, kolekcja 190 zaopatrzona jest w gniazdo "Easy Link, umożliwiając podczepienie dodatkowych akcesoriów (lamp, giętkich ramion itp).

Statywy kolekcji 190 dostępne są w wersjach stworzonych z włókna węglowego albo aluminium. Kolekcja ta łączy wysoką funkcjonalność z niewielkimi rozmiarami. Przeznaczenie statywu Manfrotto 190CXPRO4 190CXPRO4 to 4-sekcyjny statyw stworzony z włókien węglowych.

asygnowany jednocześnie do stosowania w studio jak i terenie. Łączy w sobie cechy mobilności, takie jak wyjątkowo niska waga, minimalne , a także wysokiej wytrzymałości (udźwig do 7 kg). Dopełniające funkcje, takie jak złącze Easy Link czynią z niego statyw nie tylko foto czy videotakże jako wyśmienite rozwiązanie do mocowania akcesoriów.

atrybuty statywu Manfrotto 190CXPRO4 4-sekcyjne nogi z włókien węglowych Nogi statywu produkowane zostały z włókien węglowych i składają się z 4 sekcji o średnicach 24.8. 20.4. 16 mm. Pozwoliło to na zachowanie wysokiej stabilności przy zminimalizowaniu wagi i rozmiarów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu statyw jestnad wyraz wytrzymały, jego maksymalne obciążenie wynosi aż 7 kg. System Q90 Cechą wyróżniającą kolekcję 190 jest możliwość przełożenia kolumny centralnej do pozycji poziomej i to używając tylko jednego przycisku.

w dodatku kolumna ta, może być obkręcana o 360 stopni. Kolumnę centralną można również przełożyć o 180 stopni, tak aby głowica znajdowała się pod spodem. Dzięki czemu statyw znajduje użycie w wielu dziedzinach fotografii.

Na czas transportu kolumna w całości chowa się w jarzmie statywu, tak żeby zminimalizować jego długość. 4-kąty blokowania nóg 4-stopniowa blokada kąta rozstawienia nóg pozwala na ustawienie statywu niemal w każdej pozycji także na nierównym podłożu.

Nogi mogą być niezależnie blokowane pod kątem 25, 46, 66, 88 stopni. Tak,rewelacyjnie dopasować się do otoczenia. Maksymalne rozstawienie nóg również fotografowanie z bardzo niskiej wysokości - 8 cm.

prędkie rozstawianie nóg dzięki funkcji QPL Funkcja Quick Power Lock umożliwia prędkie rozłożenie i dostosowanie nóg statywu. Specjalna konstrukcja mechanizmu powiększa komfort korzystania z funkcji QPL.

równocześnie technologia ta zapewnia bezpieczeństwo zamontowanego sprzętu. Nogi statywu są niezwykle jednostajne oraz pewnie blokowane. Uchwyt Easy Link Statyw postępowy uchwyt Easy Link zezwalający na zamontowanie różnych akcesoriów dodatkowych, takich jak np.

lampa błyskowa, lampa zewnętrzna lub urządzenie mobilne. Zastosowania uchwytu Easy Link są praktycznie nieograniczone. Wbudowana poziomnica zastosowana w kolumnę centralną poziomnica umożliwia ustawienie precyzyjnego kadru, niezależnie od tego w jakiej pozycji ustawione są nogi statywu.

Położenie poziomnicy można regulować, tak by korzystanie z niej było wygodne w każdej sytuacji. Pozostałe informacje technologiczne statywu 190CXPRO4: Wysokość maksymalna: 160 cm Wysokość maksymalna przy wsunietej kolumnie centralnej: 135 cm Maksymalne obciążenie: 7 kg Waga statywu: 1.65 kg Śruba mocująca do głowicy: 3/8 cala Statyw został wytwarzany we Włoszech.

nawet 10 lat gwarancji artykuł objęty jest 24 miesięczną gwarancją, jednak może być ona przedłużona do 10 lat po rejestracji na stronie polskiego dystrybutora. Dopełniające źródła informacji Różnice w poszczególnych seriach Statywy serii 190 - porównanie O firmie Manfrotto Szybkozłączki w statywach Manfrotto Jak czytać oznaczenia w prod.

Manfrotto Katalog towarów Manfrotto Opis poszczególnych serii statywów