Statyw ex-mini marki Velbon promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Statyw ex-mini marki Velbon oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Velbon EX-Mini
89.99
RTV EURO AGD
Velbon EX-Mini
89.99
OleOle!

Parametry

Producent:Velbon
Kategoria:Statywy fotograficzne

Opis

Velbon EX-Mini

praktyczny statyw fotograficzny Velbon EX-Mini jest wspaniałym rozwiązaniem jednocześnie dla mniej, jak i tych bardziej zaawansowanych użytkowników. innowacyjna, japońska technologia, która została zastosowana w serii EX cechuje się imponującą precyzją wykonania, solidnością i rozszerzoną niepodatnością na zmiany temperatury.

wykonany ze usztywnionych stopów aluminium, 2-sekcyjny statyw, a także podłączona do niego głowica zezwalają na ustawienie aparatu praktycznie w dowolnej pozycji i pod dowolnym kątem na wysokości od 19 do 41,7 centymetrów. Pakiet waży zaledwie 460g, a złożony do wysokości 25,5 i spakowany do znajdującego się w zestawie pokrowca zajmuje wyjątkowo niedużo miejsca w każdej torbie i plecaku, co bez wątpienia doceni każdy profesjonalny fotograf, jak i amator dbający o wspaniałe, nieporuszone fotografie. Artykuł zagwarantuje bezpieczne podtrzymanie dla sprzętów o wadze nie przekraczającej 1,5 kg, dzięki czemu stanie na wysokości zadania z większością przystępnych na aparatów.

towar
marka
Kod producenta
10172
EAN
4907990301727
Fizyczne technologiczne
Ze stopu aluminium
ilość sekcji
2