FREGATA ława orzech miodowy / czarny (1p 1szt) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FREGATA ława orzech miodowy / czarny (1p 1szt) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 539.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Nowoczesna kwadratowa ława z półkami Fregata Halmar
539.00
Remodi.pl
Ława Fregata
539.00
stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Stoliki i ławy
Rodzaj ława
Materiał orzech

Opis

techniczne: rozmiary ławy:

Szerokość ławy 80 cm

Głębokość ławy 84 cm

Wysokość ławy 30 cm

Waga ław to 13 kg.

Obciążenie maksymalne ławy wynosi 20 kg.

Gwarancja:

producent Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na ławę.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż ławy jest bardzo prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję konstrukcji:

Instrukcja konstrukcji ław Fregata

_breakpoint

Ława Fregata

Niestandardowa ława Fregata to model, który znakomicie będzie pasował do stylu loft. Od innych modeli eksponuje się tym, iż jej blat składa się z czterech niezależnych od siebie kwadratowych szufladek, które można dowolnie zestawić ze sobą, układając np. Do góry dnem – wtedy stworzy prosty blat. Można również kilka części ułożyć tak, iż w ławie pojawią się wgłębienia, które można użyć jako uzupełniające półki.

Ta postępowa ława o interesującym wzornictwie będzie ciekawą ozdobą wnętrza. Oprócz tego jestergonomicznym modelem, który możesz dowolnie zaaranżować z wnętrzem utrzymanym w stylu loft.

kompozycja:

Ława Fregata ma stalową konstrukcję pomalowaną proszkowo na odcień czarny. Metoda malowania proszkowego zabezpiecza stal, lecz także powoduje, że powierzchnia jest gładka i jednorodna.

Materiał:

MDF laminowany - materiał drewnopochodny poddany obróbce cieplnej. Jest trwały, niepodatny na zabrudzenia i łatwy w utrzymaniu czystości.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.