JAKARTA ława czarny / naturalny rattan (1p=1szt), V-CH-JAKARTA-LAW (13447809) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem JAKARTA ława czarny / naturalny rattan (1p=1szt), V-CH-JAKARTA-LAW (13447809) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Stolik Jakarta
149.00
stokrzesel.pl
Okrągły nowoczesny stolik pomocniczy Jakarta Halmar
149.00
Remodi.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Stoliki i ławy
Rodzaj ława

Opis

technologiczne: wymiary stolika:

Średnica stolika 39 cm

Wysokość stolika 44 cm

Waga stolika to 2 kg.

Gwarancja:

producent Halmar przewidział 2 letnią gwarancję na stolik.

Instrukcja montażu:

Montaż stolika jest nad wyraz prosty - trwa około 5 minut. Instrukcją jest załączona.

Instrukcja montażu stolika Jakarta

_breakpoint

Stolik Jakarta

ukazujemy Państwu lekki, wyjątkowe urody Stolik Jakarta. Stelaż zbudowany jest z płyty MDF w odcieniu czarnym, natomiast blat wykończony jest naturalnym rattanem. Stolik Jakarta genialnie stanie na wysokości zadania we wnętrzach w stylu rustykalnym i tym podobnych. Jego drobne wymiary sprawiają iż jest istotnie poręczny i uniwersalny.

kompozycja:

budowa stelaża stolika produkowana jest w płyty MDF w odcieniu czarnym. Stolik oparty jest na czterech nogach, dzięki temu jest on stabilny.

Blat:

krągły blat, wykonany z rattanu naturalnego.

Rattan naturalny:

Rattan jest to ogólne określenie wielu wielu gatunków palm pnących. To co je znamionuje to niezwykła plastyczność na etapie obróbki oraz wysoka oporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę czy wilgoć po odpowiednim wysuszeniu. Są widocznie ciekawe i istotnie lekkie. To towar naturalny, niezwykle naturalnie wyglądający, nawet po pomalowaniu.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny stolików, ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.