Ława glamour Ludwik - stal szlachetna blat kamienny nowoczesny (5908273395142) promocja 2023

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Stoliki i ławy
Rodzaj ława
Materiał stal

Opis

Ława glamour Ludwik, wykonana ze stali szlachetnej polerowanej w zestawie z blatem kamiennym czarnym Gobi Black.

linia Ludwik nawiązuje do stylu francuskiego,równocześnie poprzez swoją prostotę i minimalizm jest niezwykle innowacyjna. Mimo użycia konkretnych materiałów, jakimi są kamień i stal - gięte, płynne formy nóg nadają całej konstrukcji wrażenia lekkości i subtelności. Szczególnie zgrabna linia i ozdobna forma ławy sprawiają, że będzie ona perfekcyjnym elementem aranżacji naszego salonu, czy nawet gabinetu dając możliwość stworzenia niesamowietej i oryginalnej aranżacji naszego wnętrza.

Blaty kamienne doskonale uzupełniają szlachetną formę podstawy, gwarantując jednocześnie solidność i wygodę używania na lata. Takie połączenie stali i kamienia olśniewa zarówno swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem. Wykorzystanie kamiennych blatów z granitu albo kwarcytu, zapewnia niezwykłą funkcjonalność i wytrzymałość używania na lata.

Istnieje możliwość wyboru blatu kamiennego z Galeria blatów z naszej oferty.

Warto dodatkowo pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną komodą czy konsolą z kolekcji mebli lustrzanych z naszej oferty.

W skład serii Ludwik wchodzą: ława, stolik kawowy, dwa typy konsol oraz stół do jadalni. Meble dostępne są w kilku wymiarach do wyboru. seria przystępna jest również ze szklanym blatem w kolorze białym albo czarnym oraz blatem ze spieku kwarcowego LAMINAM Calacatta Michelangelo.