Ława glamour Ludwik - stal szlachetna blat szklany nowoczesny (5908273395166) promocja 2024

Cena1549.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Stoliki i ławy
Rodzaj ława
Materiał stal, szkło

Opis

Ława glamour Ludwik, wytwarzana ze stali szlachetnej polerowanej w komplecie z blatem szklanym czarnym.

seria Ludwik nawiązuje do stylu francuskiego,jednocześnie przez swoją prostotę i minimalizm jest szczególnie postępowa. Mimo zastosowania mocnych materiałów, jakimi są kamień i szkło - gięte, płynne formy nóg nadają całej konstrukcji wrażenia lekkości i subtelności. Bardzo zgrabna linia i dekoracyjna forma ławy sprawiają, iż będzie ona doskonałym elementem aranżacji naszego salonu, czy choćby gabinetu dając możliwość stworzenia niesamowietej i oryginalnej aranżacji naszego wnętrza.

Blaty szklane wspaniale uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie solidność i wygodę używania na lata. Takie połączenie stali i szkła zniewala jednocześnie swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem.

Istnieje możliwość wyboru koloru blatu szklanego z naszej oferty. Dostępne odcienie: czarny i biały.

Warto jeszcze pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną komodą czy konsolą z serii mebli lustrzanych z naszej oferty.

W skład serii Ludwik wchodzą: ława, stolik kawowy, dwa typy konsol i stół do jadalni. Meble dostępne są w kilku rozmiarach do wyboru. kolekcja przystępna jest też z blatem kamiennym w kolorze do wyboru, a także blatem ze spieku kwarcowego LAMINAM Calacatta Michelangelo.

UWAGA:

obecnie brak czarnej szyby o wymiarze 140x80