Halmar Nicolas stół okrągły dąb naturalny (2010001178873) promocja 2022

Cena739.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie stokrzesel.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Stoliki i ławy
Materiał dąb
Kształt okrągły

Opis

informacje technologiczne: rozmiary stołu:

Średnica stołu 120 cm

Wysokość stołu 77 cm

Waga stołu 24,1 kg

Obciążenie maksymalne ławy wynosi 30 kg.

Montaż stołu jest niezwykle prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję konstrukcji:

_breakpoint

Stół Nikolas - dąb naturlany

Prosta i tradycyjna forma stołu Nikolas jest zjawiskowa i oryginalna. Mało jest mebli posiadających tyle uroku i gracji co prezentowany stół. Kolisty blat produkowany jest z solidnej płyty MDF pokryty jest na wierzchniej stronie, a także rancie powłoką naturalnej okleiny w kolorze dąb naturalny.

Blat:

Blat nierozkładany o średnicy 120 cm. Wyprodukowany z płyta MDF w odcieniu dąb naturalny.

Nogi:

Nogi stołu Nikolas zostały tworzone z litego drewna - cała budowa jest wyjątkowo stabilna i wytrzymała.

Materiały:

Lite drewno to w pełni naturalny surowiec, pozyskiwany ze ściętych drzew. Jest on nad wyraz korzystnej jakości, w trafny sposób sezonowany i poddawany obróbce przy użyciu właściwych metod. Pozyskiwane na meble lite drewno ma rozmaitą strukturę, twardość i kolor, co jest uzależnione od gatunku. Ponieważ jest ono naturalne, wykazuje prawidłowe właściwości higroskopijne, a więc pomaga w regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Meble z litego drewna nieraz poleca się alergikom.

Płyta MDF okleinowana - materiał drewnopochodny poddany obróbce cieplnej. Jest trwały, oporny na zabrudzenia i przystępny w utrzymaniu czystości. Wersja okleinowana to piękna i estetyczna wersja wykończenia warstwą okleiny wierzchniej warstwy płyty - potrafi nadać nieograniczone barwy i odcienie. Płyty MDF nie należy narażać na wysoką temperaturę, a także wilgoć.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.