Halmar Stół rozkładany windsor (2010001182559) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Halmar Stół rozkładany windsor (2010001182559) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Stół rozkładany Windsor
1799.00
stokrzesel.pl
Rozkładany stół ciemny dąb z czarnymi nogami WINDSOR Halmar
1799.00
Remodi.pl

Parametry

Producent:Halmar
Kategoria:Stoliki i ławy
Materiał dąb
Długość 240 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm

Opis

dane technologiczne:

Obciążenie maksymalne stołu wynosi 30 kg.

Zdjęcie wymiarów stołu:

_breakpoint

Stół Windsor - rozkładany 160 - 240 cm

Stół Windsor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru:

- blat ciemny dąb, nogi czarne

- blat ciemny dąb, nogi białe

dzięki temu możemy dobrać kolorystykę do aranżacji pomieszczenia. Windsor stanie na wysokości zadania w oraz pokaźniejszych pomieszczeniach ze względu na możliwość rozłożenia aż do 240 cm szerokości.

Jak na "arystokratę" przystało stół nawiązuje do stylu angielskiego vintage. Nogi są podgięte co pozytywnie wpływa na wizualną część jego pewnego typu dostojności.

zastosowano materiały wysokiej jakości - blat to płyta fornirowana - na obrzeżach drewno lite. Zaś nogi wytwarzane są z litego drewna bukowego - znane jest one ze swojej twardości a tym samym wytrzymałości mechanicznej.

Wsparcie blatu dobrane jest kątem do krzywizny nóg aby stół stwarzał spójną całość.

Do stołu pasują krzesła drewniane - na zdjęciu poniżej stół Windsor w wersji białej w towarzystwie krzeseł Velo.

Blat:

W stanie złożonym blat składa się z 2 części po rozłożeniu w środek wchodzi dodatkowy blat. Naturalny fornir dębowy jest zaolejownay poprzez co pięknie wyeksponowany jest słój drewna. Do stołu załączona jest specjalna instrukcja pielęgnacji blatu.

kompozycja:

Płyta MDF okleinowana - materiał drewnopochodny poddany obróbce termicznej. Jest trwały, niepodatny na zabrudzenia i łatwy w utrzymaniu czystości. Wersja okleinowana to ładna i estetyczna wersja wykończenia warstwą okleiny wierzchniej warstwy płyty - potrafi nadać nieograniczone barwy i odcienie. Płyty MDF nie należy narażać na wysoką temperaturę i wilgoć.

Nogi:

Nogi stołu wytworzone są z litego drewna bukowego - malowane są na biały albo czarny kolor zależnie od wersji.Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - ochoczo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Instrukcja konstrukcji:

Montaż ławy jest niezwykle prosty - trwa około 20 minut. Zerknij na instrukcję montażu: