Loreal kredka do brwi brow artist brunette 03 - brunette 03 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Loreal kredka do brwi brow artist brunette 03 - brunette 03 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.21 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
L´Oréal Paris Brow Artist Shaper kredka do brwi 1,2 g dla kobiet 03 Brunette
14.21
E-Glamour.pl
L´Oréal Paris Brow Artist Shaper kredka do brwi 1,2 g dla kobiet 03 Brunette
16.11
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Loreal
Kategoria:Stylizacja brwi
Rodzaj kredka

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno pań i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której zawiera się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów i paznokci, oraz kosmetyki dla mężczyzn, stosowne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej firmy.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i produktywnych towarów. Dzięki aktywnym badaniom, luksusowe produkty L'Oréal Paris są wciąż poprawiane tak, by jak najefektywniej pomogły swym użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najmocniej postępowe produkty były dostępne dla wszystkich. Wyjątkowa wizja piękna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest poprzez 35 zróżnicowanych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.