L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed krem modelujący (Fibre Cream Gel 24 h Messed Up Effect) 150 ml (5011408053814) promocja 2023

Cena15.48
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Notino.pl

Parametry

Producent:L'Oréal Paris
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać krem
Pojemność 150 ml

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno pań i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której mieści się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, oraz kosmetyki dla panów, stosowne w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej marki.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i produktywnych towarów. Dzięki aktywnym badaniom, ekskluzywne produkty L'Oréal Paris są wciąż poprawiane tak, aby jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

jednocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najszczególniej innowacyjne produkty były dostępne dla wszystkich. Wyjątkowa wizja przepiękna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest poprzez 35 najróżniejszych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes albo Gong Li.