Matrix VaVoom, lakier do włosów, mocny, 500ml (3474630305526) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Hairstore.pl

Parametry

Producent:Matrix
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 500 ml

Opis

Kosmetyki Matrix Amerykańska producent MATRIX została założona w 1980 roku poprzez fryzjera Arnie Millera, jako brand zintegrowany z ofertą salonów urody. Idea przedsięwzięcia była klarowna: wysokiej jakości, fachowe kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji, i sugestia specjalistycznych terapii posiadających na celu sprawienie, że każda kobieta wyjdzie od fryzjera nie tylko ze wyszukanym obcięciem, ale także z zniewalająco jedwabistymi, połyskującymi włosami.

Serce firmy to pasja do kreowania nieprzeciętnego wizerunku.Entuzjazm i fascynacja w dążeniu do celu uplasowało kosmetyki Matrix w czołówce marek zajmujących się sprzedażą profesjonalnych towarów do włosów.

Kobieta Matrix jest zmienna, czasami uwodzi tajemniczo delikatną i szykowną stylistyką, innym razem śmiało prowokuje i intryguje swoimi atutami, bezustannie podąża za modą i nowymi trendami. To właśnie dla niej producent Matrix kreuje kosmetyki, które spektakularne rezultaty.

Odważna i wykwintna, radosna oraz spontaniczna, pewna siebie i wsłuchująca się w niezawodny głos intuicji podpowiadający wizję pomysłu na nową fryzurę.stosownie przypasowane, staranne uczesanie jest równie ważne jak wysokiej jakości koloryzacja, a zwykle pielęgnacja.

Z myślą o potrzebach progresywnych pań, kosmetyki Matrix wychodzą naprzeciw ich pragnieniom stale wprowadzając postępowe, bezpieczne dla zdrowia formuły. Otoczą Cię nieszablonową troską proponując bezusterkową jakość, która sprawi, że Twoje włosy będą emanować sprężystością, objętością, a także blaskiem.

spektakularna fryzura jest wizytówką wyszukanej kobiety i prawdziwą oznaką seksapilu - wybierz kosmetyki Matrix.Copyright © E-Glamour