Schwarzkopf osis+ dust it puder matujący 10 g (4045787141436) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Schwarzkopf osis+ dust it puder matujący 10 g (4045787141436) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.09 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Schwarzkopf Osis+ Dust It objętość włosów 10 g dla kobiet
24.09
ELNINO PARFUM
Schwarzkopf Osis+ Dust It objętość włosów 10 g dla kobiet
24.75
E-Glamour.pl
Schwarzkopf OSIS+ Dust It, matujący puder do stylizacji, 10g
31.95
Hairstore.pl
Schwarzkopf OSIS+ Dust It, wielozadaniowy puder matujący, 10g
31.95
Bodyland.pl

Parametry

Producent:Schwarzkopf
Kategoria:Stylizacja włosów

Opis

Schwarzkopf & Henkel to marka kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był użytkowany – żeby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak bezprecedensowy, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój towar dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, iż wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak spory, iż mógł sobie pozwolić na dodatek na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł też za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest niezwykle lubianym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto zostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów producenta Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony przez firmę Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która przeznaczona jest do wykorzystywania poprzez mistrzowskich fryzjerów.

firma ciągle się rozwija i oferuje swoim klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu cieszy się popularnością i uznaniem.