SCHWARZKOPF OSiS+ Thrill Plus Włóknista Guma do Stylizacji 100ml (4045787314014) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem SCHWARZKOPF OSiS+ Thrill Plus Włóknista Guma do Stylizacji 100ml (4045787314014) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill stylizacja włosów 100 ml dla kobiet
22.30
ELNINO PARFUM
-19%
Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill stylizacja włosów 100 ml dla kobiet
22.30
E-Glamour.pl
Schwarzkopf osis thrill, włóknista guma do stylizacji, elastyczne utrwalenie 100ml
25.97
Gobli.pl
Schwarzkopf OSIS+ Thrill, włóknista guma, 100 ml
26.90
czasnawłosy.pl
Schwarzkopf OSIS+ Thrill, włóknista guma do elastycznej stylizacji, 100ml
27.70
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Schwarzkopf
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać guma
Pojemność 100 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to firma kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak niewiele miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – aby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak bezprecedensowy, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak wielki, że mógł sobie pozwolić ponadto na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł też za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy artykuł do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest niezwykle modnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów producenta Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony przez markę Henkel, a następnie wprowadzono producenta OSIS, która dedykowana jest do używania poprzez fachowych fryzjerów.

marka ciągle się rozwija i proponuje swym klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu raduje się popularnością i zachwytm.