Schwarzkopf osis rock-hard, ultra mocny klej do długotrwałych stylizacji 150ml (4045787314922) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Schwarzkopf osis rock-hard, ultra mocny klej do długotrwałych stylizacji 150ml (4045787314922) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.34 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard stylizacja włosów 150 ml dla kobiet
23.34
ELNINO PARFUM
Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard stylizacja włosów 150 ml dla kobiet
23.40
E-Glamour.pl
Schwarzkopf osis rock-hard, ultra mocny klej do długotrwałych stylizacji 150ml
27.97
Gobli.pl
Schwarzkopf OSIS+ Rock Hard, ultra mocny klej utrwalający, 150ml
35.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:SCHWARZKOPF
Kategoria:Stylizacja włosów
Pojemność 150 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to marka kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – by umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak rewolucyjny, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, iż wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak obfity, że mógł sobie pozwolić ponadto na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest bardzo modnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten obecnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które dodatkowo pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, uniemożliwiające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów firmy Schwarzkopf – Taft. Firma znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf pozostał wykupiony przez markę Henkel, a następnie wprowadzono firmę OSIS, która przeznaczona jest do użytkowania przez fachowych fryzjerów.

firma ciągle się rozwija i proponuje swoim klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu cieszy się popularnością i uznaniem.