Schwarzkopf Professional [3D] MEN żel do włosów strong (Strong Hold Gel) 150 ml (4045787263831) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Schwarzkopf Professional [3D] MEN żel do włosów strong (Strong Hold Gel) 150 ml (4045787263831) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.64 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Schwarzkopf 3DMEN żel do włosów 150 ml dla mężczyzn
17.64
ELNINO PARFUM
Schwarzkopf 3DMEN żel do włosów 150 ml dla mężczyzn
19.99
E-Glamour.pl
Schwarzkopf 3D MEN Żel bardzo mocno utrwalający, wysoki połysk 150ml
26.70
Gobli.pl
Schwarzkopf 3DMen, mocno utrwalający żel do włosów, 150 ml
29.89
czasnawłosy.pl
Schwarzkopf 3DMen, mocny żel do włosów, 150ml
29.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Schwarzkopf Professional
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać żel
Pojemność 150 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to firma kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak mało miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był stosowany – aby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak rewolucyjny, a zarazem pożądany, iż zaledwie rok później Schwarzkopf swój towar dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak pokaźny, że mógł sobie pozwolić ponadto na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest szczególnie popularnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten obecnie podzielony został na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto zostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów producenta Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony przez markę Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która dedykowana jest do użytkowania poprzez fachowych fryzjerów.

firma ciągle się rozwija i proponuje swoim klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu zadowala się popularnością i podziwm.