eimi fixing absolute set lakier do włosów haarspray 300.0 ml marki Wella promocja 2022

Cena75.29
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Wella
Kategoria:Stylizacja włosów
Postać lakier
Pojemność 300 ml

Opis

wyśmienity lakier do włosów od Wella, który dotrzymuje obietnic„Fixing Absolute Set lakier do włosów" od Wella to lakier do włosów o stanowczo silnym utrwaleniu: utrwala Twój fason przez dużo godzin i pachnie przyjemnie i świeżo.

Spray sprawi, że Twoje włosy będą błyszczące i rozciągliwe, nie sklejając ich ani nie napinając. Zachowuje swoją naturalność i nabiera przyczepności. Zapewnia bezawaryjną ochronę mocowania w pracy albo na przyjęciach.

„Fixing Absolute Set Haarlack" broni również przed szkodliwym działaniem ciepła czy promieni UV. Twoje włosy nie wysychają i nie stają się jak siano. Dzięki temu progresywnemu lakierowi choćby wilgoć nie zaszkodzi Twojej stylizacji - Twoja fryzura utrzymuje się, nie skleja, nie filcuje i zachowuje maksymalne utrwalenie.

Przed wykorzystaniem korzystnie wstrząśnij sprayem i rozpyl na suche włosy na wyciągnięcie ręki. Twoja fryzura utrzymuje się natychmiast i jest bezpieczna, a tym samym broniona przed wpływami zewnętrznymi. Ten lakier do włosów jest dostępny w wymiarach 300 ml i 500 ml.