Bose Subwoofer bass module 700 czarny promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bose Subwoofer bass module 700 czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Bose Bass Module 700 (czarny)
3149.00
RTV EURO AGD
Bass Module 700 Czarny Subwoofer BOSE
3149.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:BOSE
Kategoria:Subwoofery

Opis

Dźwięk, który możesz poczuć lubisz swój nowy głośnik Bose Soundbar 700, lecz chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj do niego moduł basowy Bose Bass Module 700, a poczujesz różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic.

Zaprojektowany specjalnie dla głośnika Bose Soundbar 700, to najlepszy bezprzewodowy moduł basowy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla jakiegokolwiek z naszych systemów kina domowego. Umożliwia uzyskanie najkorzystniejszej jakości dźwięku pośród głośników niskotonowych tego rozmiaru.

Łączy się bezprzewodowo z głośnikiem soundbar oraz dodaje głębi i aktywności wszystkim dźwiękom, od filmowych eksplozji po dynamiczne listy odtwarzania. Błyskotliwy jednocześnie z zewnątrz, jak i od środka Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu moduł basowy Bose Bass Module 700 akcentuje się spomiędzy standardowych głośników niskotonowych i sprzętu kina domowego eleganckim wyglądem.

Oczywiście nie należy on do standardowego wyposażenia. Ten głośnik niskotonowy intensywny zakres basów dzięki potężnemu przetwornikowi i imponujących rozmiarów tunelowi wykorzystującemu technikę QuietPort, która niemal kompletnie eliminuje zniekształcenia.

Więc śmiało! Podkręć głośność i poczuj, jak rytm rozchodzi się po całym domu. Uzupełnij zestaw Chcesz jeszcze więcej? powiększ emocje czerpane ze słuchania, dodając pełny dźwięk przestrzenny. Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers do głośnika Bose Soundbar 700 i modułu basowy Bass Module 700 i zanurz się całkowicie w brzmieniu muzyki, filmów i programów telewizyjnych.

Głośniki dźwięku przestrzennego mają zasięg 9 metrów. Jeszcze za mało? posiadają także niecałe 10 cm wysokości, przez co nadzwyczajnie wpasują się w aranżacja każdego pokoju....