Yamaha Subwoofer ns-sw050 czarny promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Yamaha Subwoofer ns-sw050 czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 549.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Yamaha NS-SW050 (czarny)
549.00
RTV EURO AGD
Yamaha NS-SW050 (czarny)
549.00
OleOle!

Parametry

Producent:YAMAHA
Kategoria:Subwoofery

Opis

NS-SW050 zagwarantuje głęboki i wyjątkowo staranny bas. To, w połączeniu z niewielkimi, kompaktowymi wymiarami subwoofera, powoduje, że NS-SW050 doskonale dopasowuje się do oczekiwań użytkowników, którzy oczekują mocnego basu, ale nie chcą instalować sporych głośników.

Jedną z podstaw czystego i rozciągliwego basu jest całkowicie nowy Twisted Flare Port – efekt doświadczenia projektantów Yamahy zdobytego w trakcie intensywnych prac prowadzonych przy opracowywaniu całej linii subwooferów.

Kielichowaty, lekko skręcony kształt rozprasza wir powietrza, powstający wokół krawędzi portu, powiększając tym samym płynność ruchu powietrza. Rozwiązanie to redukuje zewnętrzny szum, który nie występuje w oryginalnym sygnale wejściowym i gwarantuje czysty, skrupulatny dźwięk niskich częstotliwości.

powiększa to realizm filmowych efektów dźwiękowych i w pełni oddaje atmosferę wydarzeń na żywo. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, zaledwie 29 x 29 x 34 cm (S x W x G), subwoofer NS-SW050 dostarcza potężny bas.

To m.in. Zasługa technologii Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) z dyskretnym układem wzmacniacza i wysokiej klasy 200-milimetrowym przetwornikiem niskotonowym. Advanced YST II łączy zasady ujemnej impedancji i stałego prądu, aby napędzać membranę głośnika jeszcze staranniej, niż dotychczas.

Wykorzystując obwody ANIC (Advanced Negative Impedance Converter), system intensywnie optymalizuje skuteczną impedancję głośnika, by zapewnić idealną liniowość – to oznacza jednostajniejszą i skrupulatniejszą odpowiedź niskich tonów, a z zasady wyższą jakość dźwięku.

Wysoką jakość brzmienia dopełnia stylowe wzornictwo subwoofera. Finezyjnie zaokrąglona forma z pochylonym frontem maskownicy powodują, iż NS-SW050 wspaniale wpisuje się w wystrój dowolnego wnętrza i nieprzeciętnie dostosowuje się do systemu kina domowego.