sexshop - koronkowa śliczność koszulka obsessive imperia chemise & thong l/xl - online (6959633181775) promocja 2022

Cena264.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Obsessive
Kategoria:Sukienki i koszulki erotyczne
Rozmiar L, XL
Rodzaj koszulka

Opis

Wibrujące jajeczko z aplikacją - Svakom Ella Vibrating Egg Najnowszy, najistotniej komfortowy i najistotniej stymulujący sposób sterowania – aplikacja na telefon. Dzięki niej możecie bezproblemowo używać jajeczka w dowolnym miejscu i czasie.

Kontrola nad nim jest dyskretna, nie przyciągająca uwagi osób postronnych. Spacer, zakupy, siłownia, randka, kino? A może normalnie, w domu, sypialni, w czasie sprzątania, jako komponent gry wstępnej? Każdy z tych sposobów jest dobry.

ponadto jajeczkiem kierować może jego użytkowniczka, albo również oddać kontrolę w ręce partnera. Opcja dla ufających sobie, obdarzona wielkim dreszczem podniecenia i potrafiąca zaowocować orgazmem w najmniej spodziewanym miejscu.

Sterowanie jajeczkiem realne jest także bez użycia aplikacji, konwencjonalnie. Przydatne do stosowania w zaciszu sypialni albo do stymulacji łechtaczki. Jajeczko nie jest szerokie, daje się swobodnie nosić. Ciężar również jest nieduży, ledwie 60g.

Z takim stymulatorem ukrytym we wnętrzu można wykonywać w zasadzie wszystkie normalne czynności. Powierzchnia jest lekko żebrowana, co ma dać mocniejsze pobudzenie ścianek pochwy. Cichutka praca sprawia, że niezależnie do wybranego programu i siły wibracji są one dyskretnie, nie zdradzające się.

Bogaty w możliwości stymulator. Niemało programów, wygodne i dyskretne sterowanie, cichutka praca, możliwość przeżywania orgazmów w każdym miejscu i czasie albo po prostu długiego pieszczenia się i trwania o krok od szczyt.

wspaniała zabawka. Cechy towaru: silikon plus plastik ABS rozmiary 30x215mm waga 60g ładowanie ok. 1h, czas pracy ok. 2h wodoodporny programy: 11 sterowanie manualne albo aplikacją