Mpm msg-06 (5901308013950) promocja 2021

Cena198.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:MPM
Kategoria:Suszarki do grzybów i owoców

Opis

Suszarka do grzybów i owoców MPM MSG-06 Zachowaj komponenty odżywcze Suszarka spożywcza MPM MSG-06 to rewelacyjny pomysł na zachowanie cennych części odżywczych zawartych w warzywach, owocach i ziołach.

precyzyjne wysuszenie produktów sprawia, że mogą być one przechowywane poprzez długie miesiące. Unikatowe walory smakowe i aromatyczne. Łatwa w obsłudze Suszarka spożywcza MPM MSG-06 ma 2- stopniową regulację nadmuchu.

dzięki temu z łatwością dostosujesz pracę urządzenia do przygotowanych warzyw czy owoców. Sześć krystalicznych sit pozwoli na jednorazowe wysuszenie stanowczej porcji grzybów albo innych produktów. Mniej znaczy więcej Nie musisz martwić się o przechowywanie suszarki spożywczej MPM MSG-06.

Ten model ma składaną konstrukcję - kolejne sita można włożyć jeden w drugi, obniżając w ten sposób objętość urządzenia o 40 %. Bez trudu zmieścisz urządzenie w kuchennej szafce. Zdrowo i pożywnie Suszarka spożywcza MPM MSG-06 to urządzenie ergonomiczne, dające nowe możliwości.

Dzięki niej możesz nie tylko wysuszyć grzyby, ale także zioła. W takiej postaci mogą posłużyć jako zdrowa, ziołowa herbatka czy zamiennik sklepowych kostek warzywnych. Suszone owoce i warzywa to również alternatywa na zdrową i słodką przekąskę dla dzieci.

Takie chipsy przygotowane w domowym zaciszu są pozbawione konserwantów i niezdrowych substancji słodzących. Dodają energii i głównie dostarczają cennych mikroelementów i witamin.