Götze & Jensen HD900PRO promocja 2021

Cena159.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Götze & Jensen
Kategoria:Suszarki do włosów

Opis

Götze & Jensen - stylizacja włosów Pełna kontrola 2 stopniowa regulacja siły nawiewu i 3 ustawienia temperatury. Koncentrator wspaniały do szybkiego suszenia i prostowania włosów. Dyfuzor Dla zwiększenia objętości włosów.

Uchwyt do zawieszenia Koniec z dylematem, gdzie odłożyć suszarkę. SUSZARKA GÖTZE & JENSEN HD900 PRO genialna suszarka o modnej stylistyce dla pań nieuznających kompromisów. Mistrzowski silnik AC o mocy aż 2400 watów pozwala ekspresowo i sprawnie wysuszyć włosy, ma jednocześnie nawet dwa razy dłuższą żywotność niż silniki konwencjonalne.

Jonizacja – zmniejsza elektryzowanie się włosów i pomaga w ich modelowaniu. Funkcja zimnego nawiewu pomaga uzyskać lśnienie i wygładzenie włosów, a dołączane w pakiecie dyfuzor i koncentrator ułatwią uzyskanie perfekcyjnych efektów stylizacji.

Suszarka zaopatrzona jest w 2-stopniową regulację nawiewu, a także 3 ustawienia temperatury. CO W PUDEŁKU Suszarka Koncentrator Dyfuzor Instrukcja obsługi z warunkami gwarancji GÖTZE & JENSEN – firma GODNA ZAUFANIA Gwarancja satysfakcji.

14 dni lub zwrot pieniędzy. Jakość potwierdzona dokumentami i raportami z testów. Wysoka jakość, trwałość i postępowe wzornictwo w dobrej cenie....