Remington ac8002 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Remington ac8002 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 151.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Remington Suszarka do włosów Keratin Protect AC8002
151.00
Zadowolenie.pl
Suszarka do włosów Remington AC8002
245.00
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Suszarki do włosów
Moc 2200 W
Dyfuzor tak
Kolor czarny, brązowy

Opis

Przygotuj się na mistrzowskie wykończenie każdego dnia Wraz z profesjonalnym charakterystycznym zasilaczem, suszarka PRO-Air firmy Remington jest wszystkim, czego Ci potrzeba,suszyć włosy tak, jak w salonie fryzjerskim.

Dzięki wytwarzaniu o 90% więcej jonów ujemnych, odżywia włosy, nadaje im połyskujący wygląd i zapobiega ich skręcaniu się*. Suszarka PRO-Air jest lekka i nieskomplikowana w użyciu, więc bez problemu możesz z niej korzystać trzymając ją w jednej ręce, a szczotkę w drugiej niczym mistrzowski fryzjer.

Występuje w zestawie z dodatkami, które pomogą ci stworzyć wymarzoną fryzurę. Jeśli chcesz dodać włosom pojemności, a naturalnym lokom lub falom więcej wyrazu, korzystaj z dyfuzora. Z kolei, jeśli twoim celem jest wyprostowanie włosów, korzystaj z dodatków koncentratora.

Cienki 7mm koncentrator jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli marzą ci się super lśniące włosy. Zasilana prądem przemiennym o mocy 2300W, podobnie jak w salonach fryzjerskich, suszarka PRO-Air jest bardziej wytrzymała niż suszarka zasilana prądem stałym.

solidność ta oznacza, że suszarka PRO-Air jest znakomitą inwestycją nie tylko dlatego, iż stanowi fachowy sprzęt do pielęgnacji włosów, lecz jest dodatkowo przystępna cenowo.*w porównaniu do standardowej suszarki Remington Suszarka o wysokiej wydajności Nasza suszarka kreuje strumień powietrza o natężeniu 130 Km/h, co gwarantuje prędkie suszenie i tym samym oszczędność czasu.

Oprócz tego, wysoka moc zasilania prądem przemiennym oznacza, że uzyskasz sprawne, fachowe suszenie na takim samym poziomie, jak w salonie fryzjerskim. Funkcja jonizacji Jony, którymi nasycony jest strumień powietrza suszarki, przekształcają cząsteczki wody w wilgotnych włosach w mniejsze mikro-kropelki – łatwiejsze i szybsze do wysuszenia, w ten sposób narażając włosy na działanie ciepła poprzez krótszy okres czasu, dzięki temu włosy są zdrowsze.

Mikro-kropelki łatwiej się wchłaniają, dzięki czemu włosy są lepiej nawilżone, błyskotliwe i zdrowe. Jony uniemożliwiają ponadto powstawaniu ładunków elektrostatycznych zapewniając gładkość bez niechcianych loczków.