d3015 marki Remington promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem d3015 marki Remington oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Suszarka REMINGTON D3015
89.00
ELECTRO.pl
-24%
Suszarka REMINGTON D3015
89.00
Avans.pl
-24%
Remington Suszarka do włosów D3015
89.00
Zadowolenie.pl
Suszarka REMINGTON D3015
99.00
Media Expert
Suszarka do włosów Remington Power Volume D3015
116.99
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:REMINGTON
Kategoria:Suszarki do włosów
Moc 2000 W
Koncentrator tak
Dyfuzor tak
Kolor biały

Opis

REMINGTON POWER VOLUME 2000 D3015 Moc 2000 W Ceramiczne elementy grzejne 3 -stopniowa regulacja temperatury 2-stopniowa regulacja siły nawiewu Funkcja Eco Zimny nawiew Koncentrator Dyfuzor Zdejmowana tylna kratka wlotu powietrza Uchwyt do zawieszenia Towar fabrycznie nowy Polska dystrybucja przy pomocy tej suszarki o mocy 2000W Twoje włosy będą za każdym razem wyglądały olśniewająco i zdrowo.

Urządzenie zostało zaopatrzone w ceramiczne elementy grzewcze, koncentrator i dyfuzor. Na dodatek jest jednakowo przychylna dla środowiska jak dla Twoich włosów. Suszarka została wyposażona w dopełniającą funkcję ECO zezwalającą oszczędzać energie podczas suszenia.

Ceramiczny pierścień jonowy Suszarka jonowa ma ceramiczny pierścień jonowy, który gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i dopełniającą pielęgnację jonową. Ustawienie Eco starczy nacisnąć przycisk "Eco" i oszczędzać energię (w porównaniu z najwyższym poziomem ogrzewania).

Dyfuzor zestaw posiada dyfuzor, który gwarantuje dodatkową objętość włosom. Suszarka do włosów REMINGTON POWER 2000 IONIC firma Remington Suszarka do włosów REMINGTON POWER 2000 IONIC Suszarka do włosów z trzema ustawieniami temperatury, dwiema szybkościami nadmuchu.

Dzięki suszarce do włosów Power Volume 2000 D3015 producenta Remington poczujesz się jak w salonie fryzjerskim! Masz do wyboru dwie prędkości i trzy rozmaite ustawienia temperatury, co pozwala stosownie scalić siłę i temperaturę nadmuchu.

Funkcja jonizacji Dzięki funkcji jonizacji włosy staną się gładsze po wysuszeniu – bez puszenia, bez wysiłku. Trzy tryby grzania i dwie szybkości nadmuchu w trakcie stylizacji włosów masz do wyboru opcję zimnego i ciepłego powietrza!

Temperaturę ciepłego powietrza można ustawić na trzech stopniach, a szybkość nadmuchu na dwóch. Zimne powietrze jest podawane po naciśnięciu dedykowanego monostabilnego przycisku. W komplecie dysza koncentryczna i dyfuzor Do suszarki dołączony jest dyfuzor, umożliwiający łatwe wysuszenie loków tak, aby się nie puszyły.

W pakiecie jest także dysza koncentryczna, która korzystnie stanie na wysokości zadania przy stylizowaniu włosów prostych. Mocny silnik Model Power Volume 2000 D3015 potężny silnik 2000 W o długiej żywotności. Zasięg 1,8 metra kabel o długości 1,8 metra zapewnia prawidłowy zasięg w trakcie suszenia włosów.

Haczyk do zawieszania – funkcjonalne przechowywanie Suszarka ma śladowy haczyk umożliwiający zawieszenie jej na wieszaku łazienkowym. Zdejmowany filtr upraszcza czyszczenie Filtr można zdjąć, co w razie zapotrzebowania usprawnia czyszczenie.