proluxe ac9140 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Remington promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem proluxe ac9140 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Remington oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 160.77 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Suszarka REMINGTON AC9140 PROLuxe
160.77
ELECTRO.pl
-27%
Suszarka REMINGTON AC9140 PROLuxe
160.77
Avans.pl
Suszarka REMINGTON AC9140 PROLuxe
179.99
Media Expert
Remington PROluxe AC9140 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2400W 2 prędkości nadmuchu 3 poziomy temperatury
189.00
RTV EURO AGD
Suszarka do włosów Remington Proluxe AC9140
219.00
Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Suszarki do włosów
Moc 2400 W
Koncentrator tak
Dyfuzor tak
Kolor różowy

Opis

Remington Suszarka PROluxe AC9140 Keratin Protec Uwaga u Nas suszarki w 100% świeże nigdy nie rozpakowywane ani stosowane kartony nowe prosto od producenta proszę zwrócić uwagę na opisy konkurencji producent: Remington Funkcja Turbo: Tak Funkcja zimnego nadmuchu: Tak Jonizacja: Tak ilość prędkości nadmuchu: 2 ilość zakresów temperatury: 3 Dyfuzor: Koncentrator Tak: Tak wariant suszarki: charakterystyczna Wyposażenie: Zdejmowana kratka wlotu powietrza Moc [W]: 2400 Składana rączka: Nie zaimplementowane technologie: Ionic Suszarka do stylizacji włosów jak w salonie fryzjerskim!

teraz możesz suszyć włosy w domu i uzyskać efekty jak z salonu fryzjerskiego! Model PROluxe AC9140 marki Remington ma silnik o wielkiej mocy i specjalnie opracowaną technikę grzania, która szybciej suszy włosy.

Suszarka jest w komplecie z trzema końcówkami – dyfuzorem, typową i specjalną końcówką do stylizacji, która optymalnie rozprowadza ciepło,prędko ukształtować fryzurę i dodać jej pojemności. Silnik AC 2400 W o pokaźnej mocy Silnik AC gwarantuje trzy stopnie ciepłego nadmuchu, jeden stopień zimnego nadmuchu i dwie prędkości.

Kończąc suszenie włosów zimnym nadmuchem, utrwalasz kształt fryzury i masz pewność, że utrzyma się przez cały dzień. Funkcja style-shot zapewnia genialne możliwości kreacji Funkcja wznosijąca temperaturę w razie potrzeby? Jest!

Bez względu na to, czy masz niesforne włosy, czy musisz jedynie lekko je podsuszyć, funkcja style-shot w wersji PROluxe na pewno Ci się spodoba. Używając końcówki do stylizacji włosów i funkcji style-shot, możesz z łatwością ułożyć włosy.

Jonizacja zapewnia włosom lśnienie jak z salonu fryzjerskiego Uwolnij blask! Funkcja jonizowania gwarantuje 90% więcej jonów (w porównaniu ze charakterystycznymi suszarkami Remington) i zagwarantuje połyskujące włosy bez puszenia.

nad wyraz długi przewód i uchwyt do zawieszenia Dzięki nad wyraz długiemu przewodowi (trzy metry) wykorzystywanie suszarki staje się łatwiejsze. Na czas nieużywania możesz zawiesić suszarkę na uchwycie.