Suszarka do włosów Panasonic EH-NA98-K825, kolor różowy promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Suszarka do włosów Panasonic EH-NA98-K825, kolor różowy oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 767.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Suszarka do włosów PANASONIC EH-NA98-K825 Nanoe
767.40
Empik
-15%
Panasonic EH-NA98-K825
767.40
OleOle!
Panasonic EH-NA98-K825
899.00
RTV EURO AGD
Suszarka PANASONIC EH-NA98-K825 Nanoe
899.00
Media Expert

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Suszarki do włosów
Moc 1800 W
Kolor różowy, kolorowy

Opis

nowoczesna suszarka do włosów EH-NA98 firmy Panasonic o mocy 1800 W została opracowana specjalnie w celu widocznej poprawy uszkodzeń włosów, takich jak matowienie, puszenie się, suchość i rozdwojone końcówki.

Kluczem do tego jest unikalne połączenie technologii nanoe i Double Mineral (jony mineralne generowane przez dwie elektrody cynkowe), które ograniczają uszkodzenia w trakcie kreacji, takie jak rozdwojone końcówki.

Dla zadbanej i zdrowej skóry głowy cząsteczki nanoe dostarczają skórze głowy nawilżenie i równocześnie zapewniają zdrowe, sprężyste włosy. Działają antystatycznie i uniemożliwiają „puszeniu się". Suszarka ma specjalne poziomy do włosów, twarzy i skóry głowy - tryb pielęgnacji skóry głowy.

Tryb gorący jest aktywowany po włączeniu suszarki. Wspaniale pasuje do suszenia mokrych włosów. Tryb naprzemiennej temperatury - suszenie włosów gorącym powietrzem wzdłuż łuski włosa, a następnie schładzanie ich zimnym powietrzem.

Tryb skóry głowy - włosy na głowie są delikatnie suszone w temperaturze około 50°C. Cząsteczki nanoe gwarantują nawilżenie i dobre samopoczucie dla głowy. Tryb skóry twarzy - najdrobniejsze cząsteczki nanoe na dodatek nawilżenie skóry twarzy.

Używaj tego trybu poprzez około minutę pod koniec cyklu suszenia. Zalecany dla użytkowników o suchej i wyjątkowo suchej skórze twarzy. Suszarka wyłapuje temperaturę otoczenia i stale reguluje temperaturę przepływu powietrza.

technika ta pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosów, a tym samym zapewnia trwałą ochronę włosów i skóry głowy. Urządzenie także konstrukcję niepodatną na kurz, który można prosto zetrzeć szmatką, a także składaną rączkę, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca....