Suszarka REMINGTON AC8820 KERATIN PROTECT, AC8820 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Suszarka REMINGTON AC8820 KERATIN PROTECT, AC8820 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 177.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Suszarka REMINGTON AC8820 Keratin Protect
177.98
Media Expert
Remington Keratin Protect AC8820 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2200W 2 prędkości nadmuchu 3 poziomy temperatury
177.98
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Remington
Kategoria:Suszarki do włosów
Moc 2200 W
Koncentrator tak
Dyfuzor tak
Kolor szary

Opis

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON KERATIN PROTECT (AC8820) Jeśli niejednokrotnie suszysz włosy w wysokiej temperaturze, wynikiem mogą być suche, kruche włosy z niepożądanymi rozdwojonymi końcówkami. Suszarka do włosów Keratin Protect została zaprojektowana tak,bronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi gorącym powietrzem.

Dzięki niej możesz dzisiaj osiągnąć efekty jak w salonie fryzjerskim, a równocześnie 3 razy bardziej bronisz swoje włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi gorącym powietrzem. Nie musisz już narażać zdrowia Twoich włosów!

Keratyna i olej migdałowy w dbałości o zdrowie Twoich włosów Pierścień suszarki Keratin Protect mieści keratynę i olej migdałowy, które powoli uwalniają się w trakcie stylizowania. Dzięki czemu o suszeniu są one solidne, zdrowo wyglądające i rozciągliwe.

Zapomnij o naelektryzowanych włosach! Suszarka ma ceramiczną kratkę, zapewniającą prędkie nagrzewanie i równomierną dystrybucję ciepła i generator jonów, kreujejący 90 procent więcej jonów, które uniemożliwiają elektryzowaniu się włosów i nadają im połysk.

Jedno urządzenie – tak dużo możliwości! Możesz wybierać z 3 ustawień ogrzewania i 2 ustawień prędkości, aby osiągnąć genialne rezultaty za każdym razem. Dzięki dwóm koncentratorom i dyfuzorowi możesz osiągnąć wymarzoną fryzurę, niezależnie od tego, czy są to gładkie włosy, czy naturalne loki.

Suszarka o mocy 2200W z profesjonalnym silnikiem AC o pokaźniejszej żywotności dla zdrowo wyglądających, lśniących i gładkich włosów Pierścień suszarki wzbogacony keratyną i olejkiem z migdałów 90% więcej jonów dla nieskręcających się i połyskujących włosów vs.

standardowa suszarka Remington 3 ustawienia temperatury, a także 2 szybkości nawiewu Prawdziwie zimny nawiew 2 koncentratory - 7mm i 11mm Dyfuzor Zdejmowany filtr powietrza i tylna kratka wlotu powietrza Uchwyt do zawieszenia przewód o długości 3m Suszarka do włosów Remington Keratin Protect (AC8820) 2 koncentratory - 7mm i Dyfuzor Instrukcja obsługi GWARANCJA 5+1 Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta: www.remington....