BRAUN AS 720, AS 720 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem BRAUN AS 720, AS 720 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 183.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Braun Suszarko-lokówka AS 720
183.00
Zadowolenie.pl
Suszarko-lokówka BRAUN AS 720
220.69
Avans.pl
Suszarko-lokówka BRAUN AS 720
220.69
ELECTRO.pl
Suszarko-lokówka BRAUN AS 720
220.69
Media Expert

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Suszarko-lokówki
Moc 700 W
Ilość nasadek 1
Rodzaj nasadek szczotka
Jonizacja tak
Regulacja prędkości tak
Regulacja temperatury tak
Nawiew zimnego powietrza tak
Kolor czarny

Opis

dostatek stylów i zdrowo wyglądające lśniące włosy:
suszarko-lokówka Satin Hair 7 Airstyler

Nowa suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7 Airstyler delikatnie i sprawnie układa włosy, nadając im blask i spektakularny wygląd na co dzień. Niezależnie od fryzury czy długości włosów, suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7 Airstyler zezwala na różną stylizację. Zmieniaj wygląd w zależności od nastroju - dzięki wspaniałej ochronie włosów, jaką gwarantują urządzenia marki Braun, możesz mieć pewność, że Twoje włosy będą zdrowe i miękkie w dotyku.

nowoczesny system IONTEC
Jak wszystkie urządzenia z linii Braun Satin Hair 7, suszarko-lokówka Braun Satin Hair 7 Airstyler jest wyposażona w przełomową innowację producenta Braun - system IONTEC.
IONTEC to niepowtarzalna technologia, która została opracowana specjalnie do ochrony włosów i stanowi gwarancję zdrowej stylizacji. Przychylne dla środowiska strumienie jonizujące produktywnie uwalniają miliony jonów w kierunku włosów, przyciągając w ten sposób z powietrza cząsteczki wilgoci w trakcie stylizacji. Efekt to idealna, zachwycająca blaskiem fryzura, która odzwierciedla wspaniałą kondycję Twoich włosów.

Najważniejsze parametry suszarko-lokówki Satin Hair 7 Airstyler
Właściwy poziom nawilżenia
Właściwy poziom nawilżenia
Jony spowijają każdy włos i ekspresowo przywracają właściwy poziom nawilżenia, który ulega przede wszystkim obniżeniu podczas stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury.

zapobieganie łamaniu włosów
Specjalnie zaprojektowana szczotka i grzebień firmy Braun broni osłonki włosów przed zniszczeniem i złamaniem dzięki niepowtarzalnemu, pozbawionemu linii łączenia wzornictwu.

Ochrona przed przesuszeniem
progresywne zaprojektowany grzebień i szczotka równomiernie rozprowadza gorące powietrze, uniemożliwiając w ten sposób przegrzaniu i przesuszeniu włosów. W połączeniu z gładką powierzchnią końcówek zezwala na to subtelne układanie włosów.

IONTEC
zapewnia zdrową stylizację

Moc (W) 700
Ustawienia temperatury i nawiewu 2
Wyrzut zimnego powietrza Tak