Philips Styler hp8662/00 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Philips Styler hp8662/00 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 127.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Suszarko-lokówka PHILIPS EssentialCare HP8662/00
127.99
Empik
-9%
Philips EssentialCare HP8662/00
127.99
OleOle!
Suszarko-lokówka PHILIPS HP8662/00 Biały
129.00
Media Expert
Philips EssentialCare HP8662/00
139.99
RTV EURO AGD
HP8662/00 Suszarko-lokówka PHILIPS
139.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Suszarko-lokówki
Moc 800 W
Ilość nasadek 3
Regulacja temperatury tak
Kolor biały

Opis

Suszarko-lokówka HP8662/0
Jednoczesne suszenie i modelowanie — nowa suszarko-lokówka Philips Essential Care pozwala na suszenie i modelowanie za jednym razem i gwarantuje maksymalną pielęgnację włosów. Dzięki 3 nasadkom możnakreować spektakularne, naturalne fryzury.

- EssentialCare
- Jonowa

Lepsza pielęgnacja jonowa zagwarantuje proste i połyskujące włosy
Pielęgnacja jonowa umożliwia suszenie włosów bez ich elektryzowania. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się cudownie błyszczące, gładkie i proste.

najkorzystniejsza temperatura do suszenia włosów dzięki funkcji ThermoProtect
Funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia stosowną temperaturę suszenia, a także uzupełniającą ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza uzyskasz wydajne suszenie bez niszczenia włosów.

Moc 800 W zapewnia ładne efekty kreacji
Ta suszarko-lokówka o mocy 800 W formuje strumień powietrza o słusznym natężeniu, a także delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się przepięknymi włosami.

Termoszczotka o średnicy 38 mm gwarantuje gładkie włosy
Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka sprawia, że jest to znakomite narzędzie do kreacji pozwalające kreować gładkie fryzury i fale.

Szczotka z wysuwanymi ząbkami łatwe podkręcanie włosów
Ta prosta w obsłudze suszarko-lokówka łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc łatwo wysunąć lokówkę z włosów. Rezultat to przepiękne, rozciągliwe loki.

Wąski koncentrator zagwarantuje intensywny nadmuch powietrza
Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza przez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. To pozwala na precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

Ustawienie chłodnego powietrza umożliwia łagodne suszenie
Ustawienie chłodnego powietrza zezwala na suszenie włosów w stosunkowo niskiej temperaturze, by do minimum ograniczyć ich uszkodzenia. Funkcja ta jest nad wyraz przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych albo zniszczonych. Jest to świetne ustawienie na lato!

Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodów
Przydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać kablem, dzięki czemu przewody nie plączą się.

Trzy regulowane ustawienia temperatury i szybkości większą kontrolę
Wymaganą szybkość i temperaturę można przypasować w celu uzyskania świetnego efektu końcowego. Trzy dostosowywane ustawienia pozwalają precyzyjnie wykonać nadzwyczajną fryzurę, przypasowaną do Twoich potrzeb.

kabel o długości 1,8 m gwarantuje dużą rozciągliwość

Zaczep do zawieszania pozwala na komfortowe przechowywanie
Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu zezwala na zawieszenie urządzenia, co jest stanowczo przydatne w domu lub podczas pobytu w hotelu.EAN: 8710103679288
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: HP8662/00
Moc: 800 W
Regulacja temperatury: Tak
liczba ustawień temperatury: 3
ilość prędkości nawiewu: 3
Zimny nadmuch: Tak
Jonizacja: Tak
Obrotowy przewód: Tak
Kolor: Biały
Pozostałe cechy: - Funkcja Thermoprotect- Zaczep do zawieszania