Hub UGREEN 70410 promocja 2022

Cena149.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Switche i Huby
Rodzaj hub

Opis

Adapter 5 w 1

powiększ funkcjonalność swego portu C przy pomocy adaptera UGREEN. Urządzenie ma 3 wejścia USB 3.0, port PD, Wejście HDMI 4K, i czytniki kart SD, a także micro SD.

wielka kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku postępowych maszyn wyposażonych w port USB-C, pomiędzy innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, Samsung S10, Dell XPS15, Micosoft Surface Go.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie. Istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z karty SD, a także micro SD.

niezawodna ochrona

Urządzenie posiada szereg zabezpieczeń chroniących przed niespodziewanymi sytuacjami takimi jak zwarcie, przetężeniem albo przepięciem. Bezusterkowa ochrona za każdym razem i wszędzie.

Koniec z ograniczeniami

Aby podzielić się zdjęciami z aparatu nie Ci trzeba już komputera. Starczy podpiąć adapter do smartfona i cieszyć się możliwością dzielenia się nimi z całym światem.

szybkość na którą zasługujesz

Urządzenie jest w stanie przesyłać prąd o mocy 100W. Nie musisz się martwić, że korzystając innych funkcji adaptera, nie będziesz w stanie zasilić macbooka.Specyfikacja