Hub UGREEN 80133 promocja 2022

Cena319.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Switche i Huby
Rodzaj hub

Opis

Adapter 10w1

Adapter USB-C firmy UGREEN pozwala na podłączenie wielu maszyn. Ma 3 porty USB 3.0, port HDMI, port VGA, port AUX, port USB-C, port Ethernet (RJ45), i sloty na karty SD i Micro SD.


Wykonanie premium

Urządzenie jest wykonane z aluminium, które gwarantuje wysoką wytrzymałość, długą żywotność oraz nadaje akcesorium stylowego wyglądu.

pokaźna kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością przystępnych na rynku postępowych sprzętów wyekwipowanych w port USB-C, między innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, HP Envy/Spectre/EliteBook, Asus Zenbook, Google Pixelbook, Lenovo Yoga/ThinkPad, Acer Swift, Microsoft Surface.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.
Opis dostępnych zjednoczy


3 x USB 3.0 - Jest to standardowe złącze USB o zwiększonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Dodatkowo gniazda obsługują też wszystkiego typu urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - standard video obsługiwany przez adapter w rozdzielczości 4K, dając doskonały obraz. W dodatku Ugreen HUB zapewnia możliwość korzystania jednocześnie w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy różnorodne pracy, jak również skopiować obraz z jednego monitora na drugi.
1 x VGA - pozwala na wyświetlanie obrazu o maksymalnej rozdzielczości Full HD (1920x1080) i częstotliwości odświeżania 60 Hz.

1 x LAN (RJ45 - Ethernet) - Jest to złącze zapewniający dostęp do kablowego internetu. Niezastąpione kiedy potrzebujemy pewnego źródła internetu, który nie może zostać nieoczekiwanie zerwany, a nasza sieć WiFi niedomaga.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zapewnia nam zachowany dostęp, do używanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z wyjątkowo cennych dopasuje USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer danych jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.

1 x czytnik kart SD - charakterystyczne rozwiązanie wykorzystywane w przypadku wielofunkcyjnych adapterów. Czytnik kart gwarantuje nam możliwość zapisu danych z, a także na karcie formatu SD. Jest to wyjątkowo przydatna funkcja dla fotografów i kamerzystów, których praca zapisywana jest własnie na takich kartach pamięci.

1 x czytnik kart microSD - równie jak w przypadku czytnika kart SD, gniazdo daje nam możliwość zapisu i odczytu danych z karty pamięci, tym razem jednak formatu micro SD. Port ten jest wyjątkowo użyteczny, w momencie kiedy chcemy zrobić kopię dla plików w naszym telefonie. Micro SD jest bowiem standardem karty, który wykorzystuje się w smartfonach, gdzie zapisujemy wszelkie wyprodukowane naszym urządzeniem fotografie czy filmy.
1x port AUX - standard audio umożliwiający odtwarzanie muzyki przez komplet słuchawkowy albo poprzez podłączenie głośników.
Specyfikacja