Microsoft Windows 10 Home 32/64 bit ESD / aktywacja online / aktywacja dożywotnia, KW9-00121_20220817022239 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

kup KLUCZ WINDOWS 10 U software-klucze.pl I OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWĄ DOSTAWĘ, a także DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ / WSPARCIE!

Windows 10 Home przywraca okna, które już znasz, i posiada zasadnicze ulepszenia. Windows 10 Home ma wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home wraz z komfortową biznesową punktualnością w zakresie szyfrowania, zdalnego logowania i tworzenia sprzętów wirtualnych. Zaprojektowany,bez problemu przechodzić między urządzeniami z systemem Windows, staje się najmocniej spersonalizowanym laptopem lub komputerem stacjonarnym w pracy iw domu.

Windows 10 to najnowsza wersja lubianego systemu operacyjnego marki Microsoft. Będąc najszybszym dotychczas systemem operacyjnym firmy Microsoft, system Windows 10 jest także wyposażony w zaktualizowany zaimplementowany system zabezpieczeń, który pomaga bronić system przed złośliwym oprogramowaniem.

świeże EKSCYTUJĄCE FUNKCJE

► Wielozadaniowość.
Wielozadaniowość na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie pracują na swoich komputerach. Ta funkcja powoduje, iż wielozadaniowość na komputerze jest łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek, umożliwiając oglądanie czterech rzeczy jednocześnie i tworzenie wielu wirtualnych pulpitów.

► Zunifikowany rdzeń.
równocześnie system Windows 10 Home stanowi kulminację procesu konwergencji platform, w którym system Windows działa dzisiaj na jednym, ujednoliconym rdzeniu. Ta konwergencja powoduje, że aplikacje stają się uniwersalne, co oznacza, że będą wyglądać i działać tak samo na każdym urządzeniu z systemem Windows, niezależnie od tego, czy używasz smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, czy choćby konsoli Xbox One.

► Funkcja ciągłości.
Funkcja continuum zezwala na użytkownikom przełączanie się między trybem laptopa (klawiatura i mysz) a trybem tabletu w urządzeniach konwertowalnych. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego, tryb tabletu zmienia układ systemu operacyjnego, aby stał się bardziej przyjazny dla dotyku. Po podłączeniu myszy i klawiatury albo odwróceniu notebooka system Windows przejdzie w tryb pulpitu. Aplikacje powrócą do wyświetlania okien pulpitu, które są łatwiejsze do poruszania się za pomocą myszy.

► Wsparcie dla obliczeń holograficznych.
Windows 10 Home to także pierwszy system operacyjny obsługujący obliczenia holograficzne. Wraz z HoloLens (oddzielne urządzenie), Windows 10 Home zapewnia dostęp do niesamowitych funkcji zwiększonej rzeczywistości. Hologramy o wysokiej rozdzielczości ożyją w Twoim świecie, bezproblemowo integrując się z Twoim fizycznym środowiskiem. Hologramy zmieszane z twoim prawdziwym światem odblokują w pełni innowacyjne sposoby tworzenia, komunikowania się, pracy i zabawy.

► Biuro.
Wielozadaniowość systemu Windows 10 Home perfekcyjnie łączy się z pakietem Office. Ustaw ekran w dowolny sposób, prosto zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami zestawu Office na jednym ekranie i bez wysiłku przechwytuj choćby cztery z nich, by zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz także przesuwać wspólną krawędź przyciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, prosto zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

► Gry.
Graj w gry Xbox w natywnej rozdzielczości 4K z rozdzielczością czterokrotnie wyższą aniżeli Full HD 1080p bezpośrednio na komputerze z systemem Windows 10. Przesyłaj strumieniowo rozgrywkę i udostępniaj klipy z najmocniej epickich momentów w grach za pomocą zaimplementowanego paska gier. System Windows 10 optymalizuje komputer za pomocą trybu gry, który przeznacza więcej zasobów systemowych na gry podczas grania.

Windows 10 Home — perfekcyjnY DLA BIZNESU

► Azure Active Directory.
Windows 10 Home daje możliwość łączenia się z dowolną domeną firmową albo szkolną, uzyskiwania dostępu do plików sieciowych, serwerów, drukarek i nie tylko za pośrednictwem usługi Azure Active Directory.

► Najwyższe bezpieczeństwo.
Chroń swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker — zaawansowanego programu zabezpieczającego, który pomaga chronić dane dzięki udoskonalonemu szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem. Uzyskaj takie same zabezpieczenia wymiennych sprzętów pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker to Go. Jeśli Twoje urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, BitLocker i BitLocker to Go blokują wszystko, by nikt inny nie miał dostępu do Twoich systemów ani danych.

► Dostęp w dowolnym miejscu i czasie.
Kluczowa wersja systemu Windows 10 została zaprojektowana tak, by umożliwić Ci osiągalnie najistotniej produktywną pracę, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca, umożliwiając logowanie się do laptopa albo komputera stacjonarnego w drodze przy pomocy zdalnego logowania. Możesz także utworzyć maszynę wirtualną za pośrednictwem funkcji Hyper-V, która umożliwia jednoczesne uruchamianie wielu systemów operacyjnych. Twoje pliki kompletu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są samoczynnie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki temu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.

zakup teraz swój klucz Windows 10!