windows 10 home esd / aktywacja online / aktywacja dożywotnia marki Microsoft promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

zakup KLUCZ WINDOWS 10 U software-klucze.pl I OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWĄ DOSTAWĘ oraz DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ / WSPARCIE!

Windows 10 Home przywraca okna, które już znasz, i mieści stanowcze ulepszenia. Windows 10 Home posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home wraz z wygodną biznesową punktualnością w zakresie szyfrowania, zdalnego logowania i tworzenia sprzętów wirtualnych. Zaprojektowany,bez problemu przechodzić pomiędzy urządzeniami z systemem Windows, staje się najmocniej spersonalizowanym laptopem albo komputerem stacjonarnym w pracy iw domu.

Windows 10 to najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Będąc najszybszym dotychczas systemem operacyjnym firmy Microsoft, system Windows 10 jest także zaopatrzony w zaktualizowany wbudowany system zabezpieczeń, który pomaga chronić system przed złośliwym oprogramowaniem.

nowe EKSCYTUJĄCE FUNKCJE

► Wielozadaniowość.
Wielozadaniowość na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie pracują na swoich komputerach. Ta funkcja sprawia, iż wielozadaniowość na komputerze jest łatwiejsza niżeli kiedykolwiek, umożliwiając przeglądanie czterech rzeczy jednocześnie i tworzenie wielu wirtualnych pulpitów.

► Zunifikowany rdzeń.
jednocześnie system Windows 10 Home stanowi kulminację procesu konwergencji platform, w którym system Windows działa teraz na jednym, ujednoliconym rdzeniu. Ta konwergencja powoduje, iż aplikacje stają się uniwersalne, co oznacza, że będą wyglądać i działać jednakowo na każdym urządzeniu z systemem Windows, niezależnie od tego, czy używasz smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, czy choćby konsoli Xbox One.

► Funkcja ciągłości.
Funkcja continuum zezwala na użytkownikom przełączanie się między trybem laptopa (klawiatura i mysz) a trybem tabletu w urządzeniach konwertowalnych. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego, tryb tabletu zmienia układ systemu operacyjnego, aby stał się bardziej przychylny dla dotyku. Po podłączeniu myszy i klawiatury lub odwróceniu laptopa system Windows przejdzie w tryb pulpitu. Aplikacje powrócą do wyświetlania okien pulpitu, które są łatwiejsze do poruszania się przy pomocy myszy.

► Wsparcie dla obliczeń holograficznych.
Windows 10 Home to także pierwszy system operacyjny obsługujący obliczenia holograficzne. Wraz z HoloLens (oddzielne urządzenie), Windows 10 Home zapewnia dostęp do niesamowitych funkcji powiększonej rzeczywistości. Hologramy o wysokiej rozdzielczości ożyją w Twoim świecie, bezproblemowo integrując się z Twoim fizycznym środowiskiem. Hologramy zmieszane z twoim prawdziwym światem odblokują w całości progresywne sposoby tworzenia, komunikowania się, pracy i zabawy.

► Biuro.
Wielozadaniowość systemu Windows 10 Home nieprzeciętnie łączy się z pakietem Office. Ustaw ekran w dowolny sposób, prosto zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami kompletu Office na jednym ekranie oraz bez wysiłku przechwytuj choćby cztery z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz także przesuwać wspólną krawędź przyciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, z łatwością zmieniając wymiar obu aplikacji jednym ruchem.

► Gry.
Graj w gry Xbox w natywnej rozdzielczości 4K z rozdzielczością czterokrotnie wyższą niż Full HD 1080p bezpośrednio na komputerze z systemem Windows 10. Przesyłaj strumieniowo rozgrywkę i udostępniaj klipy z najbardziej epickich momentów w grach przy pomocy zastosowanego paska gier. System Windows 10 optymalizuje komputer przy pomocy trybu gry, który przeznacza więcej zasobów systemowych na gry w trakcie grania.

Windows 10 Home — nadzwyczajnY DLA BIZNESU

► Azure Active Directory.
Windows 10 Home daje możliwość łączenia się z dowolną domeną firmową albo szkolną, uzyskiwania dostępu do plików sieciowych, serwerów, drukarek i nie tylko za pośrednictwem usługi Azure Active Directory.

► Najwyższe bezpieczeństwo.
Chroń swoje pliki za pomocą funkcji BitLocker — nowoczesnego programu zabezpieczającego, który pomaga bronić dane dzięki udoskonalonemu szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem. Uzyskaj takie same zabezpieczenia wymiennych sprzętów pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker to Go. Jeśli Twoje urządzenie zostanie zgubione albo skradzione, BitLocker i BitLocker to Go blokują wszystko, by nikt inny nie miał dostępu do Twoich systemów ani informacji.

► Dostęp w dowolnym miejscu i czasie.
Kluczowa wersja systemu Windows 10 została zaprojektowana tak, by umożliwić Ci możliwie najistotniej efektywną pracę, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca, umożliwiając logowanie się do notebooka albo komputera stacjonarnego w drodze przy pomocy zdalnego logowania. Możesz także utworzyć maszynę wirtualną za pośrednictwem funkcji Hyper-V, która umożliwia jednoczesne uruchamianie wielu systemów operacyjnych. Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są samoczynnie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.

kup dzisiaj swój klucz Windows 10!