Microsoft Windows 10 HOME PL -- FAKTURA 23% -- WYSYŁKA EXPRESS promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Software-Comp

Parametry

Producent:
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

1. Oryginalna Licencja z unikalnym Kluczem. 2. Zagwarantujemy poprawną aktywację. 3. Zapewniamy mistrzowskie Wsparcie technologiczne. 4. Licencje pochodzą od certyfikowanych dostawców.

dane o Licencji
 • ORYGINALNY niepowtarzalny Klucz Licencji - wysyłany elektronicznie
 • Licencja OEM z Rynku Wtórnego.
 • Program Pobierany z Oryginalnej Strony Microsoft
 • AKTYWACJA:przez Internet albo Telefoniczna w MICROSOFT.
 • DOŻYWOTNIA LICENCJA na podstawie pełnego dowodu zakupu.
 • PRZEZNACZENIE: Dla marki i dla Domu
 • WERSJA JĘZYKOWA:POLSKA (Multilanguage).
Po zakupie klient dostaje:
 • ORYGINALNY Klucz licencji z do instalacji i aktywacji oprogramowania
 • Pełny Dowód Zakupu - który jest podstawą legalnej licencji
 • Link do pobraniaWindows 10 Home 32/64bitzoryginalnej strony marki Microsoft.
 • Instrukcję Aktywacji
 • OświadczeniePrawne o legalnym zbyciu licencji
 • profesjonalne Wsparcie technologiczne
 • Szybką Realizację

mocne strony Windows 10 najlepszy jak dotąd system Windows

System Windows 10 zaprojektowano do przenoszenia bez żadnych problemów z jednego urządzenia na inne. Jest prędki i czuły. Użytkownik uzyskuje nawet darmową pomoc w formie rozmowy lub telefonicznie od prawdziwego człowieka. Dzięki systemowi Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek zrealizujesz duże zadania.

On po prostu działa

System Windows 10 łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają szybko uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 ma także więcej niżeli kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jako proces główny ze zdolnością do prędkiego przerzucenia na ekranie czterech składników równocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, żeby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których potrzebujesz. Ponadto wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, nieskomplikowanym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge

Jest to w całości nowa oglądarka, zaprojektowana, by ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie lub używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swoimi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez części odwracających uwagę. Przystępny jest też udoskonalony pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum

najkorzystniejszym ekranem jest za każdym razem ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe dopasowują się do przystępnego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

niepowtarzalnie Twój

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego występowanie na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi poprzez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.

Gry i Xbox

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym, laptopie albo tablecie obsługiwanym poprzez system Windows 10. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je błyskawicznie do swych przyjaciół, bez opuszczania gry.