windows 10 pro de oem 64bit | aktywacja online | aktywacja dożywotnia | fakturą vat 23% marki Microsoft promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

kup KLUCZ WINDOWS 10 U software-klucze.pl I OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWĄ DOSTAWĘ, a także DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ / WSPARCIE!

Windows 10 Pro przywraca okna, które już znasz, i zawiera zasadnicze ulepszenia. Windows 10 Professional ma wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home wraz z komfortową biznesową punktualnością w zakresie szyfrowania, zdalnego logowania i tworzenia maszyn wirtualnych. Zaprojektowany,bezproblemowo przechodzić między urządzeniami z systemem Windows, staje się najbardziej spersonalizowanym laptopem albo komputerem stacjonarnym w pracy iw domu.

Windows 10 to najnowsza wersja modnego systemu operacyjnego producenta Microsoft. Będąc najszybszym dotychczas systemem operacyjnym marki Microsoft, system Windows 10 jest także wyposażony w zaktualizowany zastosowany system zabezpieczeń, który pomaga bronić system przed złośliwym oprogramowaniem.

nowe EKSCYTUJĄCE FUNKCJE

► Wielozadaniowość.
Wielozadaniowość na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie pracują na swych komputerach. Ta funkcja powoduje, że wielozadaniowość na komputerze jest łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek, umożliwiając oglądanie czterech rzeczy jednocześnie i tworzenie wielu wirtualnych pulpitów.

► Zunifikowany rdzeń.
jednocześnie system Windows 10 Pro stanowi kulminację cyklu konwergencji platform, w którym system Windows działa dzisiaj na jednym, ujednoliconym rdzeniu. Ta konwergencja powoduje, iż aplikacje stają się uniwersalne, co oznacza, że będą wyglądać i działać tak samo na każdym urządzeniu z systemem Windows, niezależnie od tego, czy używasz smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, czy nawet konsoli Xbox One.

► Funkcja ciągłości.
Funkcja continuum zezwala na użytkownikom przełączanie się pomiędzy trybem laptopa (klawiatura i mysz) a trybem tabletu w urządzeniach konwertowalnych. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego, tryb tabletu zmienia układ systemu operacyjnego, aby stał się bardziej przychylny dla dotyku. Po podłączeniu myszy i klawiatury lub odwróceniu notebooka system Windows przejdzie w tryb pulpitu. Aplikacje powrócą do wyświetlania okien pulpitu, które są łatwiejsze do poruszania się przy pomocy myszy.

► Wsparcie dla obliczeń holograficznych.
Windows 10 Pro to także pierwszy system operacyjny obsługujący obliczenia holograficzne. Wraz z HoloLens (oddzielne urządzenie), Windows 10 Pro gwarantuje dostęp do niesamowitych funkcji zwiększonej rzeczywistości. Hologramy o wysokiej rozdzielczości ożyją w Twoim świecie, bez problemu integrując się z Twoim fizycznym środowiskiem. Hologramy zmieszane z twoim prawdziwym światem odblokują w pełni innowacyjne sposoby tworzenia, komunikowania się, pracy i zabawy.

► Biuro.
Wielozadaniowość systemu Windows 10 Pro świetnie łączy się z pakietem Office. Ustaw ekran w dowolny sposób, prosto zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami kompletu Office na jednym ekranie oraz bez wysiłku przechwytuj choćby cztery z nich, żeby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz także przesuwać wspólną krawędź przyciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, z łatwością zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

► Gry.
Graj w gry Xbox w natywnej rozdzielczości 4K z rozdzielczością czterokrotnie wyższą niżeli Full HD 1080p bezpośrednio na komputerze z systemem Windows 10. Przesyłaj strumieniowo rozgrywkę i udostępniaj klipy z najmocniej epickich momentów w grach za pomocą zaimplementowanego paska gier. System Windows 10 optymalizuje komputer za pomocą trybu gry, który przeznacza więcej zasobów systemowych na gry w trakcie grania.

WINDOWS 10 PRO — nieprzeciętnY DLA BIZNESU

► Azure Active Directory.
Windows 10 Pro daje możliwość łączenia się z dowolną domeną firmową lub szkolną, uzyskiwania dostępu do plików sieciowych, serwerów, drukarek i nie tylko za pośrednictwem usługi Azure Active Directory.

► Najwyższe bezpieczeństwo.
Chroń swoje pliki przy pomocy funkcji BitLocker — zaawansowanego programu zabezpieczającego, który pomaga chronić dane dzięki lepszemu szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem. Uzyskaj takie same zabezpieczenia wymiennych urządzeń pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker to Go. Jeśli Twoje urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, BitLocker i BitLocker to Go blokują wszystko, by nikt inny nie miał dostępu do Twoich systemów ani informacji.

► Dostęp w dowolnym miejscu i czasie.
Kluczowa wersja systemu Windows 10 została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci możliwie najmocniej efektywną pracę, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca, umożliwiając logowanie się do notebooka lub komputera stacjonarnego w drodze przy pomocy zdalnego logowania. Możesz także utworzyć maszynę wirtualną za pośrednictwem funkcji Hyper-V, która umożliwia jednoczesne uruchamianie wielu systemów operacyjnych. Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.

dokonaj zakupu teraz swój klucz Windows 10!


marka: Microsoft
Data wydania: 08-06-2015
Platforma: Windows 10 Pro
Format: Klucz Windows 10 / Licencja Windows 10
Kompatybilność: 32-bitowa i 64-bitowa
Język: Wielojęzyczny (realna zmiana ustawień językowych po instalacji; Interfejs językowy zestawy są również przystępne do pobrania osobno)