windows 11 professional / aktywacja online / aktywacja dożywotnia marki Microsoft promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne

Opis

kup KLUCZ WINDOWS 11 U software-klucze.pl I OTRZYMAJ NATYCHMIASTOWĄ DOSTAWĘ i DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ / WSPARCIE!

WINDOWS 11 Pro przywraca okna, które już znasz, i mieści zasadnicze ulepszenia. WINDOWS 11 Professional posiada wszystkie funkcje systemu WINDOWS 11 Home wraz z komfortową biznesową punktualnością w zakresie szyfrowania, zdalnego logowania i tworzenia maszyn wirtualnych. Zaprojektowany,bezproblemowo przechodzić pomiędzy urządzeniami z systemem Windows, staje się najszczególniej spersonalizowanym laptopem lub komputerem stacjonarnym w pracy iw domu.

WINDOWS 11 to najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Będąc najszybszym dotychczas systemem operacyjnym marki Microsoft, system WINDOWS 11 jest na dodatek zaopatrzony w zaktualizowany wbudowany system zabezpieczeń, który pomaga bronić system przed złośliwym oprogramowaniem.

nowe EKSCYTUJĄCE FUNKCJE

► Wielozadaniowość.
Wielozadaniowość na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie pracują na swych komputerach. Ta funkcja sprawia, iż wielozadaniowość na komputerze jest łatwiejsza aniżeli kiedykolwiek, umożliwiając przeglądanie czterech rzeczy jednocześnie i tworzenie wielu wirtualnych pulpitów.

► Zunifikowany rdzeń.
jednocześnie system WINDOWS 11 Pro stanowi kulminację cyklu konwergencji platform, w którym system Windows działa teraz na jednym, ujednoliconym rdzeniu. Ta konwergencja sprawia, że aplikacje stają się uniwersalne, co oznacza, iż będą wyglądać i działać równie na każdym urządzeniu z systemem Windows, niezależnie od tego, czy używasz smartfona, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, czy choćby konsoli Xbox One.

► Funkcja ciągłości.
Funkcja continuum pozwala na użytkownikom przełączanie się pomiędzy trybem notebooka (klawiatura i mysz) a trybem tabletu w urządzeniach konwertowalnych. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego, tryb tabletu zmienia układ systemu operacyjnego, by stał się bardziej przyjazny dla dotyku. Po podłączeniu myszy i klawiatury lub odwróceniu notebooka system Windows przejdzie w tryb pulpitu. Aplikacje powrócą do wyświetlania okien pulpitu, które są łatwiejsze do poruszania się za pomocą myszy.

► Wsparcie dla obliczeń holograficznych.
WINDOWS 11 Pro to także pierwszy system operacyjny obsługujący obliczenia holograficzne. Wraz z HoloLens (oddzielne urządzenie), WINDOWS 11 Pro gwarantuje dostęp do niesamowitych funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Hologramy o wysokiej rozdzielczości ożyją w Twoim świecie, bezproblemowo integrując się z Twoim fizycznym środowiskiem. Hologramy zmieszane z twoim prawdziwym światem odblokują w całości progresywne sposoby tworzenia, komunikowania się, pracy i zabawy.

► Biuro.
Wielozadaniowość systemu WINDOWS 11 Pro doskonale łączy się z pakietem Office. Ustaw ekran w dowolny sposób, prosto zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami zestawu Office na jednym ekranie, a także bez wysiłku przechwytuj choćby cztery z nich, by zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz także przesuwać wspólną krawędź przyciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, prosto zmieniając wymiar obu aplikacji jednym ruchem.

► Gry.
Graj w gry Xbox w natywnej rozdzielczości 4K z rozdzielczością czterokrotnie wyższą aniżeli Full HD 1080p bezpośrednio na komputerze z systemem WINDOWS 11. Przesyłaj strumieniowo rozgrywkę i udostępniaj klipy z najistotniej epickich momentów w grach przy pomocy wbudowanego paska gier. System WINDOWS 11 optymalizuje komputer za pomocą trybu gry, który przeznacza więcej zasobów systemowych na gry w trakcie grania.

WINDOWS 11 PRO — genialnY DLA BIZNESU

► Azure Active Directory.
WINDOWS 11 Pro daje możliwość łączenia się z dowolną domeną firmową lub szkolną, uzyskiwania dostępu do plików sieciowych, serwerów, drukarek i nie tylko za pośrednictwem usługi Azure Active Directory.

► Najwyższe bezpieczeństwo.
Chroń swoje pliki przy pomocy funkcji BitLocker — innowacyjnego programu zabezpieczającego, który pomaga bronić informacje dzięki udoskonalonemu szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem. Uzyskaj takie same zabezpieczenia wymiennych sprzętów pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker to Go. Jeśli Twoje urządzenie zostanie zgubione albo skradzione, BitLocker i BitLocker to Go blokują wszystko, aby nikt inny nie miał dostępu do Twoich systemów ani danych.

► Dostęp w dowolnym miejscu i czasie.
Kluczowa wersja systemu WINDOWS 11 została zaprojektowana tak, żeby umożliwić Ci realnie najmocniej skuteczną pracę, kiedy tylko chcesz, z dowolnego miejsca, umożliwiając logowanie się do notebooka albo komputera stacjonarnego w drodze przy pomocy zdalnego logowania. Możesz także utworzyć maszynę wirtualną za pośrednictwem funkcji Hyper-V, która zezwala na jednoczesne uruchamianie wielu systemów operacyjnych. Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki temu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.

kup teraz swój klucz WINDOWS 11!


Brand: Microsoft
Released on: 05-10-2021
Platform: Windows 11 Professional / Pro
Format: Windows 11 Professional license key / Windows 11 License
Compatibility: 64-bit
Language: Multilingual (it is possible to change language settings after installation; Language Interface Packs are also available for download separately)