Microsoft Windows Server 2019 Standard promocja 2024

Cena240.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows Server

Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

Microsoft Windows Server 2019 standard

Windows Server 2019 kanon Edition najnowsza podstawowa wersja oprogramowania o niskim poziomie wirtualizacji, wykonanego dla środowisk kontenerowych o sporym ruchu.

Windows Server 2019 kanon to jedna z najnowszych odsłon linii produktów serwerowych marki Microsoft. Oznacza to, że możesz używać wszelkich funkcji, które znasz i uwielbiasz z poprzednich wersji. Przez cały ten czas Microsoft dostarcza użytkownikom świeże i progresywne rozwiązania, dzięki którym tworzenie i zarządzanie serwerem jest udoskonalone i łatwiejsze.

dane prawne:

Oferowany tutaj klucz aktywacyjny oprogramowania został pierwotnie wprowadzony do obrotu w Europejskim Obszarze Gospodarczym poprzez właściciela praw Microsoft w celu nieograniczonego zastosowania w postaci klucza aktywacyjnego artykułu z opcją pobierania. Uprawnia to użytkownika do otrzymywania aktualizacji, pod warunkiem, że istnieje ważna licencja na używanie.

Posiadacz praw otrzymał odpowiednią rekompensatę w związku z wprowadzeniem produktu do obrotu.

Nazwy marek i znaki towarowe są stosowane wyłącznie w zakresie opisu produktu w celu uzyskania jaśniejszego opisu towarów. Prawa własności i prawa wykorzystywania należą do odpowiednich właścicieli praw autorskich.