Windows 10 home/wersja pl/klucz esd/szybka wysyłka/f-vat 23% marki Microsoft promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Windows 10 home/wersja pl/klucz esd/szybka wysyłka/f-vat 23% marki Microsoft oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Microsoft Windows 10 Home
34.00
Software-klucze.pl
Microsoft Windows 10 Home / aktywacja online / aktywacja dożywotnia
34.00
Software-klucze.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

Co otrzymasz po zakupie?


✓ Klucz aktywacyjny dla jednego urządzenia.
✓ Link do pobrania pliku instalacyjnego.
✓ Szczegółowe wyjaśnienie instalacji i aktywacji.
✓ Faktura VAT.
✓ Link do udowodnienia legalności sprzedaży.

✓ Aktywuj stary system albo zainstaluj nowy
✓ Obsługuje aktualizację do systemu Windows 11.

Microsoft Windows 10 określa się jako najkorzystniejszą wersję tego systemu operacyjnego z dotychczasowych produkowanych przez amerykańskiego giganta z Redmont w stanie Waszyngton. Od lipca roku 2015, czyli od daty premiery Windows 10 zyskał ogromne grono oraz zdążył przekonać wielu nieprzekonanych na aktualizację i zmianę z poprzednich wersji. Łatwa obsługa i przychylny interfejs pozwala instynktownie korzystać z jego wielkich możliwości, a przydatne świeże funkcje prędko stają się narzędziami, bez których trudno się obejść.

W porównaniu z poprzednią wersją systemu powróciło Menu Start. Konwencjonalny pasek z kafelkowymi skrótami do programów korzystnie się ukazuje i komfortowo się nim zarządza. Można powiększyć albo obniżyć jego szerokość i wysokość. Po jego lewej stronie znajdują się typowo stosowane aplikacje i alfabetyczna lista wszystkich zainstalowanych. Po prawej umieszczone są kafelki ze skrótami. Można do tego miejsca dowolnie przypinać części i je odpinać, a także zmieniać ich rozmiar. Część z nich jest dynamiczna i animowana, dzięki czemu wystarczy na nie spojrzeć bez uruchamiania, żeby na przykład sprawdzić pogodę, czy najważniejsze wiadomości dnia z kraju. W pasku znajduje się również systemowa wyszukiwarka. W poprzednich wersjach systemów Windows ich sprawność często budziła wątpliwości, jednak w „dziesiątce" nie można jej niemało zarzucić. Działa płynnie i wyjątkowo szybko, trafnie wyświetla podpowiedzi i starannie wynajduje programy, funkcje, a także ustawienia.

Segregowanie otwartych okien i ich nietrudne dopasowywanie do połowy ekranu oferowały już poprzednie wersje systemu. W Windows 10 działa to jeszcze sprawniej. Ulepsza to komfort i upraszcza odnajdywanie się przy kilku otwartych aplikacjach. Możliwość stworzenia kilku wirtualnych pulpitów daje jeszcze obszerniejsze możliwości w zakresie utrzymywania porządku otwartych kilku okien. Microsoft w Windows 10 wprowadził także boczny panel powiadomień w prawym dolnym rogu. Poza informacjami z aplikacji obszar ten posiada kilka przydatnych skrótów. Bezpośredni można stąd przejść do ustawień, ustawień sieci, połączeń bezprzewodowych, wyświetlania na innym ekranie, czy lokalizacji. Umieszczone jest tu także prędkie włączenie wyświetlania nocnego, które nie męczy wzroku w słabym świetle otoczenia.

To system Widows jaki znasz, tylko udoskonalony
Już jesteś ekspertem

Windows 10 jest tak dobrze znany i nietrudny w użyciu, iż poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w powiększonej postaci, a poza tym nadal są przystępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.

prędko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

Działaj skutecznie
realizowanie wielu rzeczy na raz usprawnia szybsze załatwianie spraw

prosto możesz przyciągnąć nawet cztery aplikacje do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz choćby tworzyć wirtualne pulpity, gdy Ci trzeba więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według projektów.

"Ta wersja Windows bije na głowę wszystkie poprzednie." -niejawny tester systemu Windows

Jeden sklep Windows dla wszystkich Twoich aplikacji

Wprowadzamy nowy Sklep Windows proponujący ujednolicony interfejs i jednolite funkcje na wszelkich urządzeniach z systemem Windows 10. Łatwo można oglądać zawartość sklepu i Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie przystępny dostęp do tego, z czego korzystasz przeważnie. Paleta kafelków umożliwia prędki podgląd danych, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

To najszczególniej osobisty Windows w historii
szybki podgląd najważniejszych rzeczy

Można przypasować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie prosty dostęp do tego, z czego korzystasz z reguły. Paleta kafelków umożliwia prędki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji

Możliwość dostosowania, dzięki której pracujesz tak, jak chcesz
najkorzystniejszy ekran to za każdym razem ten, na który patrzysz

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje rewelacyjnie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach rodzaju 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak,komfortowa była obsługa dotykowa albo przy pomocy klawiatury i myszy.

Xbox łączy siły z Windows

Korzystaj ze wszelkich najlepszych funkcji konsoli Xbox i usługi Xbox Live w systemie Windows 10. Momentalnie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki, konkuruj z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

doskonałe aplikacje

Windows 10 gromadzi doskonałe wbudowane aplikacje, takie jak Mapy, fotografie, Poczta i kalendarz, Muzyka i wideo