Windows 10 professional nowy polska wersja językowa! / szybka wysyłka na e-mail / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż marki Microsoft promocja 2021

Cena239.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie tanisoft.pl

Parametry

Producent:microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-marka. Dokument przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Dokument Top-producent to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w codziennym działaniu. Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

System Windows 10 Professional pomoże Ci odnosić sukcesy. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,powiększone menu Start i wspaniałe, nowe sposoby realizacji zadań choćby na wielu urządzeniach.

W Windows 10 Professional pokochaszprogresywne funkcje, takie jak całkiem nowa oglądarka zaprojektowana do działania w Internecie oraz Cortana — osobista asystentka, która pomoże Ci w codziennych zmaganiach.

System Windows 10 Professional to właściwy system do prowadzenia biznesu

Dzieki, Windows 10 Professional zbratasz się ze swoją domeną. Możesz podłączyć się do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, albo Azure Active Directory, by korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych zasobów.

Windows 10 Professional ulepszone szyfrowanie. Uzyskaj dopełniające bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, wspomagając ochronę swoich danych dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.

Zdalne logowanie w systemie Windows 10 Professional. System Windows 10 Professional pozwala na logowanie się za pomocą Zdalnego pulpitu, w celu rejestracji i wykorzystywania komputera Pro PC jednocześnie w domu, jak i w drodze.

Maszyny wirtualne w Windows 10 Professional. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu realne jest uruchamianie więcej niżeli jednego systemu operacyjnego jednocześnie na tym samym komputerze osobistym.

Poznaj Twoje aplikacje w Sklepie, dzieki systemowi Windows 10 Professional . System Windows 10 Professional pozwala utworzyć własną prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, w celu wygodnego dostępu do aplikacji firmowych.

Windows 10 Professional on po prostu działa

System Windows 10 Professional łączy w sobie te systemy Windows, które już znasz, dodając nadzwyczajne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 pozwalają ekspresowo uruchamiać system i przywracać go. System Windows 10 Professional ma także więcej niżeli kiedykolwiek zastosowanych funkcji zabezpieczeń, które pomagają bronić przed złośliwym oprogramowaniem.

System Windows 10 Professional to wielozadaniowość

Wielozadaniowość w systemie Windows 10 Professional jako proces główny ze zdolnością do szybkiego przerzucenia na ekranie czterech części równocześnie. Na ekranie jest coraz ciaśniej? Twórz wirtualne pulpity, żeby uzyskać więcej przestrzeni i pracować właśnie z tymi elementami, których potrzebujesz. Ponadto wszystkie powiadomienia i najważniejsze ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do dosięgnięcia ekranie.

Microsoft Edge nowa oglądarka w systemie Windows 10 Professional

Jest to w całości nowa przeglądarka w systemie Windows 10 Professional, zaprojektowana, by ułatwić pracę w sieci. Wpisuj odręcznie albo używaj klawiatury bezpośrednio na stronach internetowych, dzieląc się swoimi adjustacjami z innymi osobami. Polubisz widok do czytania bez elementów odwracających uwagę. Przystępny jest dodatkowo lepszy pasek adresu, pomagający szybciej realizować wyszukiwanie.

Continuum w Windows 10 Professional

najkorzystniejszym ekranem jest za każdym razem ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 Professional optymalizuje doświadczenie dla Twoich działań i urządzenia. Funkcje ekranowe przystosowują się do nieskomplikowanego nawigowania, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy

oryginalnie Twój system Windows 10 Professional

Urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Windows 10 Professional rozpoznaje użytkownika i zatwierdza jego obecność na rzeczywiście osobiste sposoby. Dzięki Windows Hello urządzenie włączy się i pozdrowi, używając imienia rozpoznanego użytkownika, płynnie przeprowadzi poprzez logowanie i uwolni od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła

Gry i Xbox obsługiwane w systemie Windows 10 Professional

Graj w gry z konsoli Xbox One na komputerze osobistym w najnowszym systemie Windows 10 Professional, laptopie albo tablecie obsługiwanym poprzez system Windows 10 Professional. Wykorzystuj funkcję Game DVR do rejestrowania największych heroicznych ruchów i przesyłaj je prędko do swoich przyjaciół, bez opuszczania gry

artykuł sprzedawany zgodnie z art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. W sprawie ochrony prawnej programów komputerowych (wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 lipca 2012 r. W sprawie C-128/11), wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z 26 sierpnia 2015 r. Sygn. Akt KIO 1712/15, wyrok [Niemieckiego] Sadu Najwyższego z dnia 7 lipca 2001 r. I ZR 244/97, art. 4 ust. 2 dyrektywy 2001/29/WE i art. 51 ust. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych.
albo
towar sprzedawany zgodnie z art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. W sprawie ochrony prawnej programów komputerowych (wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 lipca 2012 r. W sprawie C-128/11), wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z 26 sierpnia 2015 r. Sygn. Akt KIO 1712/15, wyrok [Niemieckiego] Sadu Najwyższego z dnia 7 lipca 2001 r. I ZR 244/97, art. 4 ust. 2 dyrektywy 2001/29/WE i art. 51 ust. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych. Licencja MAK (Multiple Activation Key) zakupiona liczba stanowisk roboczych = liczba aktywacji jednym kluczem aktywacyjnym. Klucz aktywacyjny może być użytkowany przez innego licencjobiorcę w tym samym czasie. Klucz może pochodzić z podzielonej licencji wielostanowiskowej. Możliwość dzielenia licencji w dodatku bezpłatnych została potwierdzona w orzecznictwie europejskich sądów m.in. W wyroku BGH z 11.12.2014 (I ZR 8/13, GRUR 2015, s. 772).

Oryginalny produkt - licencja OEM.