Microsoft Windows 10 professional pl/nowy klucz/szybka wysyłka/f-vat 23% promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Monstersoft

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 10

Opis

typ licencji: Cyfrowa OEM 32/64Bit
Wersja językowa: (multilanguage) Polska
Wersja licencji: (komercyjna) dom i firma, dożywotnia, bezterminowa
Stan: Nowy
Legalność: System 100% legalny potwierdzony fakturą vat, pochodzi z microsoft
wariant nośnika: Brak (można samemu wykonać kopię dvd lub USB)
Przeznaczenie: Można instalować na każdym komputerze PC i notebookie
Otrzymacie Państwo:

- klucz do instalacji i aktywacji pełnej i legalnej wersji
- instrukcje instalacji i aktywacji
- linki do pobrania instalki, lub można stworzyć kopię DVD,USB na własne potrzeby
- fakturę Vat jako dowód zakupu
- atest w PDF wystawiony poprzez CYBERUSŁUGI
Windows 10 Pro to wyśmienity partner w interesach. Prędkie uruchamianie, rozbudowane znajome menu Start i nowe sposoby pracy, a do tego innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa oglądarka stworzona do działania online. Windows 10 Pro ma wszystkie funkcje Windows 10 Home, a dodatkowo ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i wielu innych zadań.
Windows 10. Genialny do wszystkich zadań.
Rozbudowane, znajome menu Start zagwarantuje prędki dostęp do ulubionych funkcji
prędkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz
Microsoft Edge, zupełnie nowa oglądarka, która pomaga w pracy
Dzięki za każdym razem włączonym aktualizacjom masz zapewnione najnowsze funkcje i zabezpieczenia
Dołącz do domeny firmowej lub szkolnej i zyskaj dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek
ulepszone zabezpieczenia dzięki szyfrowaniu informacji i ochronie z funkcją BitLocker
Logowanie do pulpitu zdalnego i tworzenie sprzętów wirtualnych przy pomocy funkcji Hyper-V
Funkcje towaru:
Co nowego w Windows 10 Pro?
Windows 10 Pro to znajomy system, prosty i pełen nowych funkcji pomocnych w organizowaniu pracy, rozszerzaniu efektywności i zarządzaniu firmą. Mieści wszystko, co proponuje Windows 10 Home, oraz dodatkowe funkcje do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia urządzeń wirtualnych i innych zadań.
przychylny i bardziej znajomy niżeli kiedykolwiek
Znajomy i przystępny w użyciu. Wróciło znajome,udoskonalone menu Start, które prosty dostęp do ważnych funkcji. Dodatkowo Windows obsługuje istotnie więcej sprzętów i programów, także te, którymi już dysponujesz.
Działa ekspresowo i płynnie. Windows 10 ekspresowo startuje i błyskawicznie wznawia działanie, a aplikacje działają tak płynnie,choćby starsze komputery pracują jak nowe. Nowa funkcja Oszczędzanie baterii pozwala pracować i bawić się dłużej aniżeli kiedykolwiek.
Pełny spokój. Windows 10 ma więcej zabezpieczeń aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Za każdym razem włączone aktualizacje dostępność najnowszych funkcji i zabezpieczeń.
Kompatybilność Windows 10. Windows 10 jest kompatybilny z programami działającymi w Windows 7 albo Windows 8/8.1. Twoje dokumenty i pliki są zachowywane, więc nie musisz się martwić, że utracisz część pracy.
najszczególniej osobisty i efektywny
Ciepłe powitanie. Dzięki funkcji Windows Hello komputer wita Cię po imieniu i pozwala zalogować się spojrzeniem albo dotykiem — jest to szybszy i bezpieczniejszy sposób, który nie wymaga wpisywania hasła.*
Zupełnie nowa przeglądarka. Microsoft Edge to zupełnie nowa oglądarka, dzięki której korzystasz z Internetu tak, jak lubisz. Możesz choćby pisać ręcznie** lub na klawiaturze na stronach internetowych prosto udostępniać swoje uwagi.
Wielozadaniowość. Dysponujesz nowymi sposobami organizacji pracy i zwiększania efektywności. Możesz przyciągać na ekranie do czterech aplikacji i wytwarzać pulpity wirtualne, gdy Ci potrzeba więcej miejsca.
wyśmienity do biura. W Windows 10 znakomicie działa światowej klasy pakiet oprogramowania biurowego, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Komplet Microsoft Office jest sprzedawany osobno.
* Funkcja Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
adekwatny dla firm:
Dołącz do domeny. Możesz zespoić się z domeną firmową albo szkolną albo z usługą Azure Active Directory, by korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych sprzętów.
lepsze szyfrowanie. Zyskaj uzupełniające zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker wspomagające ochronę informacji przy pomocy szyfrowania informacji i zarządzania zabezpieczeniami.
Logowanie zdalne. Windows 10 umożliwia logowanie przy pomocy pulpitu zdalnego do firmowego komputera, dzięki czemu możesz korzystać z niego z domu i w podróży.
Maszyny wirtualne. Tworzenie i używanie sprzętów wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V, dzięki czemu na jednym komputerze w tym samym czasie może działać kilka systemów operacyjnych.
Twoje aplikacje w Sklepie. Windows 10 zezwala na stworzenie własnej sekcji prywatnych aplikacji w Sklepie Windows, co zagwarantuje wygodny dostęp do aplikacji firmowych.