Windows 7 professional coa polska wersja językowa! / szybka wysyłka / faktura vat / 32-64bit / wyprzedaż marki Microsoft promocja 2021

Cena249.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie tanisoft.pl

Parametry

Producent:microsoft
Kategoria:Systemy operacyjne
Wersja Windows 7

Opis

O NAS

Potwierdzeniem bezpieczeństwa zakupów i najwyższych standardów obsługi klienta, jest przyznany nam certyfikat Top-firma. Atest przyznawany jest firmom, zgłaszanym do konkursu przez ich zadowolonych klientów. Dokument Top-firma to namacalne potwierdzenie naszych kwalifikacji i profesjonalizmu, widocznego w powszednim działaniu. Dziękujemy, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście. To jest dla nas znak, że każdy dzień naszej pracy przynosi efekty w postaci zadowolonych Klientów.

gwarantujemy legalność pochodzenia licencji

Sprzedajemy użytkowane oprogramowanie zgodnie z przepisami prawa.

• Pierwotne wprowadzenie oprogramowania do obrotu nastąpiło na obszarze Unii Europejskiej za zgodą osoby, której przysługują prawa autorskie (w postaci fizycznego nośnika danych albo poprzez udostępnienie w Internecie).
• Udzielenie licencji na oprogramowanie nastąpiło jako świadczenie wzajemne w zamian za wniesienie opłaty, umożliwiającej posiadaczowi praw osiągnięcie rekompensaty odpowiadającej wartości gospodarczej kopii oprogramowania.

• Licencja przewiduje nieograniczone w czasie korzystanie z oprogramowania.

• Nasi dostawcy zapewniają, że pierwotny licencjobiorca, a także każdy następny usunął swoje kopie programu w czasie odsprzedaży.

• Potwierdzamy iż zostały spełnione wszystkie warunki zbycia oprogramowania.

• Licencje są przekazywane zgodnie z obowiązującą dyrektywą 2009/24 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych,, a także ze wszystkimi innymi obowiązującymi przepisami prawa. Przeniesienie licencji jest akredytowane przez kilka orzeczeń sądowych, a także według wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który ostatecznie odpowiedział na pytanie dotyczące niepewności prawnej przeniesienia licencji na rzecz wszelkich klientów, którzy mogą wreszcie czerpać korzyści z niższych cen.


podana cena 168zł brutto posiada koszt wysyłki paczki Inpost w kwocie 13zł brutto. Koszt samego certyfikatu to 155zł brutto. Przekazana cena, jest ceną wraz z wysyłką do klienta.

System operacyjny Microsoft Windows 7 Professional

System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie profesjonalne edycje systemów operacyjnych,Windows 7 Professional został zaprojektowany z myślą o fachowych użytkownikach oraz do pracy w przedsiębiorstwach. W Windows 7 Professional zostało wprowadzone nad wyraz dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to zarówno części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i części systemowej, a także bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń w nowym wydaniu systemu Windows 7 Professional.

System Windows 7 Professional to wzrost wydajności i intuacyjna obsługa

przyjazny interfejs użytkownika jest priorytetem marki Microsoft w systemie Windows 7 Professional. Dlatego właśnie w systemie operacyjnym Windows 7 Professional poprawiono zarówno szatę graficzną wielu programów, jak ponadto samego systemu. Dużo programów, takich jak Paint, WordPad zostały zaopatrzone we wstążke, tak jak to miało miejsce już w programach Microsoft Office 2007. Znany z Vista pasek programów, został z Microsoft Windows 7 Professional usunięty. Widgety mogą teraz być umieszczane na dowolnym miejscu pulpitu w systemie Windows 7 Professional.

Windows 7 Professional działa szybciej niż jego poprzednia wersja a oczekiwania systemowe, mimo wielu optymalizacji, są mniejsze niżeli u poprzednika. Windows 7 Professional wprowadza w dodatku nowy DirectX 11, który odpowiedzialny jest za ulepszenie efektywności w obróbce grafiki. Windows 7 Professional obsługuje dzisiaj alternatywne urządzenia wejściowe typu tablet z różnymi funkcjami, takimi jak multi-touch.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Professional

udoskonalenie efektywności, czy optymalizacja interfejsu nie są jedynymi korzyściami, które ma Państwu do zaoferowania Microsoft Windows 7 Professonal. Nowe programy i funkcje widocznie przyspieszają pracę i ułatwiają zarządzanie w systemie Windows 7 Professional:

  • Biblioteki: wirtualne foldery w przeglądarce Windows 7 Professional do szybkiego zarządzania danymi.
  • świeże centrum zabezpieczeń: skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla w systemie Windows 7 Professional.
  • Sterowanie głosem: pomoc użytkownikom niepełnosprawnym w systemie Windows 7 Professional.
  • Device Stages: zarządzanie obsługą urządzeń zewnętrznych w systemie Windows 7 Professional.
  • Program do protokołowania blędów w systemie Windows 7 Professional.
  • Konfiguacja sieci domowych w systemie Windows 7 Professional.
  • Polepszona wyszukiwarka w systemie Windows w systemie Windows 7 Professional.

Kolejną optymalizacją w systemie operacyjnym Windows 7 Professional, było usunięcie szeregu programów i niektórych funkcji z paska zadań Windows Media Player, i z Windows Explorer’a. W zamian za to, wprowadzono w systemie Windows 7 Professional szereg innych funkcji i dodatków.

Windows 7 Professional jest również wspierany poprzez Windows Server Domains. Tryb XP umożliwa Państwu dzisiaj uruchamianie starszych programów również na Windows 7 Professional. Na dodatek, po zakończeniu Mainstream Support-Phase, otrzymacie wraz z systemem operacyjnym Windows 7 Professional specjalna Extended Support-Phase.

Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

Windows 7 Professional jest nie tylko przystępny w obsłudze i szczególnie sprawny: Microsoft potraktował tu kwestie bezpieczeństwa, ponadto jako sprawę priorytetową.

System Windows 7 Professional obsługuje dzisiaj również standardowo biometryczne uwierzytelnianie przy pomocy odcisków palców. W porównaniu z Windows Vista, w Microsoft Windows 7 Professional realne jest tylko stopniowe sterowanie kontami użytkownikow. W systemie Windows 7 Professional pracuje z tzw: czarna lista programów systemowych, gdzie dostosowywane są prawa administratora. Ma to na celu zwiększene bezpieczeństwa w pracy z krytycznymi aplikcjami w systemie Windows 7 Professional. Wszystkie one są oddzielnie rozpatrywane i podczas realizacji, bądą zawsze żądały potwierdzenia. By system pozostawal cały czas bezpieczny, Microsoft regularnie dostarcza wszystkich aktualizacji programów i sterowników.

Zakupujac Microsoft Windows 7 Professional, dostajecie Państwo do ręki znakomity system operacyjny dla przedsiebiorstw albo klientów o wysokich wymogich w sferze prywatnej. Rozszerzone funkcje i dodatki pomagają Państwu adekwatnie wykorzystać Wasz komputer.

produkt sprzedawany zgodnie z art. 4 ust. 2 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. W sprawie ochrony prawnej programów komputerowych (wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 3 lipca 2012 r. W sprawie C-128/11), wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z 26 sierpnia 2015 r. Sygn. Akt KIO 1712/15, wyrok [Niemieckiego] Sadu Najwyższego z dnia 7 lipca 2001 r. I ZR 244/97, art. 4 ust. 2 dyrektywy 2001/29/WE, a także art. 51 ust. 3 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych.